FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

FFX-2: Help cz.2

Post autor: Go Go Yubari »

Tu kierujcie swoje pytania odnośnie Final Fantasy X-2. Jest to wątek oficjalny, zatem wszystkie inne podobne będą kasowane. Przypominam, że tutaj zwracamy się TYLKO z problemami odnośnie PRZEJŚCIA GIER lub zdobywania danych rzeczy (broń/item) - sprawy techniczne proszę kierować do Pomocy Technicznej.

No to wio.
Ostatnio zmieniony śr 03 cze, 2009 00:45 przez Go Go Yubari, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

KaiserX pisze:ja nie wiem jak tam wejsc :(
http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=14 - spójrz na opis Bevelle

A tutaj poradnik, bo potwory do najłatwiejszych nie należą:
http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=15
KaiserX pisze:gdzie jest najwiecej chocobosów (qrczaczków)
Opis hodowli, porady dotyczące łąpania etc:
http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=30

[ Dodano: Pon 19 Cze, 2006 13:15 ]
KaiserX pisze:P.S. nowy jestem prosze o wyrozumiałosc :)
OK, ale następnym razem najpeirw odwiedź stronkę- tam są odpowiedzi na większosć pytań dotyczących rozgrywki i problemów w FF-ach ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=25

Tu są wszystkie akcesoria. A do pokonania Angry nie po trzeba Ribbona.

http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=14

Tu jest taktyka. I nie ma sensu atakować Angry bez 80 poziomu. Tą taktykę uważam za najlepszą, sprawdza się w 9 na 10 podejściach. Nie trzeba nawet zabijać tych dwóch pomocników Angry, tylko jego samego rypać z Trigger Happy Gunnerra z Cat Nipem - jeśli drugie akcesorium masz przyspieszające, albo takiż sam Garment Grid, to drugi atak będzie możliwy zanim coś poważnego ci zrobi. He'll be dead in no time.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Gveir, łącznie zmieniany 2 razy.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Rozdzial III, Poszukiwania panny młodej....

Oświeci mnie ktoś? XD
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Ooook.... wielkie dzieki :3
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

ja mam pytanko odnosnie zakonczenia gry, widziałem oba zakonczenie i to jedno rozni sie tylko tym ze yuna rozmawia z Fayth i to wszystko, to tak miało być czy u mnie brakuje jakiegoś filmiku?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jak masz pirata, to może być obcięte. Jak masz orginał - rodzaj zakończenia zależy od ilości procentów, jakie zebrałeś, kilku decyzji w czasie gry i rozmowy z Faith na końcu. Ile miałeś procent ukończenia i co powiedziłeś Faith?
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Yunalesca

Post autor: Yunalesca »

ribbon jest niepotrzebny. wymasteruj gunnera daj jej cat nip i zrób zeby miała zółty pasek siły i dawaj z R1 a wszystkie ciosy beda leciały za 9999 i 3 takie shooty i po angra manyu( czy jakos tak)troche to lamersko ale na 'big bossów' działa :lol: ;) powodzenia kaiserX
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

KaiserX pisze:tak zrobilem i lecialo po .... 400 hp za strzal :/

:roll: Ehh Yuna - Gunner, Garment Grid Highroad Winds ( First Strike ) jako akcesoria daj Jej Cat-Nip i Speed Bangle(auto-Haste). przed walką uczyń by Yuna miała '' żółty pasek życia ". Na początku walki Yuna używa Trigger Happy (lvl.3) i za pomocą chyba R1 naciszkasz jak tylko się da i ile się da - ok 12-16 razy chyba, co daje 12-16 X 9999 Damagu. Trzy takie seryjki i po kłopocie :roll:
"A city dead for a thousand years. A city I had to see with my own eyes.(...)The last chapter in my story.
My thoughts, they kept floating up, and then slipping through my fingers.
Slipping away before I could pin them down with words..." Tidus - FFX
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

Gveir pisze:Jak masz pirata, to może być obcięte. Jak masz orginał - rodzaj zakończenia zależy od ilości procentów, jakie zebrałeś, kilku decyzji w czasie gry i rozmowy z Faith na końcu. Ile miałeś procent ukończenia i co powiedziłeś Faith?

powiedziałem YES i miałem 98% gry ukończone, ale wszystko jest w porządku bo kolega powiedział mi ze jest jeszcze jeden filmik po napisach koncowych i chyba o ten chodzi a ja napisow do konca nie ogladalem bo sie spieszylem do pracy...


zna ktos tytul tegi filmu zeby sciagnac sobie go z neta?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

No, jakbys miał 100% to by było zakończnie perfect, a tak masz bardzo dobre, bez jednej, dodatkowej scenki. Jedyny sposób, to przejść grę jeszcze raz, zdobywając 100%, ale jeśli masz save z końca to z New Game+ poradzisz sobie z tym bez problemu, bo procenty zostają, więc tylko dwa będziesz musiał dorobić.
Catti pisze:KaiserX albo robi coś źle albo kręci.
Chyba nawet nie zajżał do podanych wcześniej w linkach do Krypty taktyk i opisu ekwipunku... Oby przeczytał posta Leo88.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

Gveir pisze:No, jakbys miał 100% to by było zakończnie perfect, a tak masz bardzo dobre, bez jednej, dodatkowej scenki. Jedyny sposób, to przejść grę jeszcze raz, zdobywając 100%, ale jeśli masz save z końca to z New Game+ poradzisz sobie z tym bez problemu, bo procenty zostają, więc tylko dwa będziesz musiał dorobić.
Catti pisze:KaiserX albo robi coś źle albo kręci.
Chyba nawet nie zajżał do podanych wcześniej w linkach do Krypty taktyk i opisu ekwipunku... Oby przeczytał posta Leo88.

jak mozesz wyslij mi w PW lub na gg 2406209 co jest w tym zakonczeniu perfect bo nie mam czasu grac od nowa, ledwo ta gre skonczylem a co dopiero zaczynac jeszcze raz :D
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ok, już poszło. Teraz sobie lukniesz co tam jest :D.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Bart

Post autor: Bart »

w Djose Temple stoi 1 facecik i mówi coś o kodzie(chodzi o miejsce z roździału 3 gdzie jest 5 przełączników)jeżeli ktoś zna kody to BłAGAM o napisanie jakie to są bo ja nie wiem :sad:

[ Dodano: Czw 22 Cze, 2006 13:26 ]
gdzie zdobyć Dark Knight Dreesphere bo nic nie rozumiem z opisu :(
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

Bart pisze:w Djose Temple stoi 1 facecik i mówi coś o kodzie(chodzi o miejsce z roździału 3 gdzie jest 5 przełączników)jeżeli ktoś zna kody to BłAGAM o napisanie jakie to są bo ja nie wiem :sad:

[ Dodano: Czw 22 Cze, 2006 13:26 ]
gdzie zdobyć Dark Knight Dreesphere bo nic nie rozumiem z opisu :(
Hasło to Marnela
:D
"A city dead for a thousand years. A city I had to see with my own eyes.(...)The last chapter in my story.
My thoughts, they kept floating up, and then slipping through my fingers.
Slipping away before I could pin them down with words..." Tidus - FFX
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”