FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

ALien pisze:A skąd będę wiedział ile punktów zdobyłem?
Sprawdzasz w agencji, którą reklamujesz...
ALien pisze:I jeżeli znajde tą włąściwą panne to co mam zrobić?
Czy znalazłeś to się okazuje na końcu. Może być więcej chętnych niż 1.
I nic nie musisz robić. scenka będzie.
ALien

Post autor: ALien »

A gdzie ty znalazłeś panne? Pozdro
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

ALien pisze:A gdzie ty znalazłeś panne?
a) Nie przeszłAM zmiany operacji płci.
b) Dzizas, a bo ja wiem? Wszystkie babki pytałAM, to się z 6 znalazło. -_-'
Zresztą wyraźnie napisałAM
Nemesis pisze:Pytasz każda panne odnośnie kolesia, któremu szukasz panny młodej. Tak samo jak reklamujesz firmy.
ALien

Post autor: ALien »

Sorrki za ten błąd z AM :D I mam jeszcze jedno pytanie. Jak podchodze do dziewczyny lub reklamuje fitme to mam do wyboru co mam powiedzieć. Czy to ma jakieś znaczenie którą opcje wypowiedzi wybiore?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

ALien pisze:Czy to ma jakieś znaczenie którą opcje wypowiedzi wybiore?
Tak. Każdy NPC inaczej reaguje na poszczególne opcje. Czyli w zależności od tego, którą linijkę wybierzesz, dostaniesz mniej albo więcej punktów.

Od razu napiszę: nie, nie wiemy co komu powiedzieć. Na gamefaqs powinni miec spis, poszukaj sobie.
Ostatnio zmieniony ndz 23 lip, 2006 19:59 przez Lenneth, łącznie zmieniany 1 raz.
ALien

Post autor: ALien »

Dzięki za info. A propo....na Krypcie niestety nie ma żadnego FAQ. Może znacie jakąś inną stronę z FAQ do FF X-2? Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

ALien pisze:Może znacie jakąś inną stronę z FAQ do FF X-2?
Tak znamy: google -> FFX-2
albo od razu do Gamefaqs leć. Poszukać, to nie wielka filozofia.
Sora

Post autor: Sora »

Witam. Mam maly problemik z %% w FFX-2. A mianowicie za kazdym razem jak dochodze do miejsca gdzie powinienem miec 37% gry (gram z opisem krypty) brakuje mi zawsze 0.2% wiec siedze na 36 lol no cuz :/ Grajac dalej caly czas brakuje tych 0.2%.... Ma ktos moze pojecie gdzie mozna stracic ten utretny kawalek?? :P

pz ppl =)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sora pisze:Ma ktos moze pojecie gdzie mozna stracic ten utretny kawalek??
Wszędzie. Wystarczyło, że coś ominąłeś, albo przyspieszyłeś (ominąłeś specjalnie) rozmowę, którą trzeba było przeżyć. Zacytuje siebie sprzed ilus godzin:
Nemesis pisze:a) nie wysilaj się teraz, zrobisz to w New Game +
b) Ending 100% nie jest wart wysiłku, tak samo jak X-2 nie jest gra wartą zakupu. Niestety. IMO.
Sora

Post autor: Sora »

Powysilac zawsze sie mozna :P A Final zawsze jest warty zakupu =) szczegolnie jak sie ma wszystkie pozostale czesci :P No moze trza bedzie zaczac new game + wiec the story continues :P

Thx za info =) Pozdro
FFFFF

Post autor: FFFFF »

Mam pytanie, bo piszę na jakieś angielskiej stronie, że jak się przechodzi New Game Plus to Zanarkand Abes i że, gra tam Tidus jest dostępna w blitzballu, ale ja nie mam tej drużyny możę mi ktoś powie czy to jest prawda bo nawet znimi grać nie mogę :?
Aha i tak Final jest grą wartą zakupu, a czy ktoś mi może jeszcze powiedzieć czy Baralai Gippal i Nooj są ,,Unsent''(niewysłani)bo się trochę pogubiłęm bo się co chwile zabijają(nie dosłownie) :?:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nie, Baralai, Gippal i Nooj nie są unsent.

Kod: Zaznacz cały

Powodem ich "walki" jest rozminięcie się ich poglądów po upadku Yevona, oraz to, że zostali liderami odmiennych ideologicznie ugrupowń. Do tego dochodzi sprawa Shuijina, który przejmował ich ciała i mącił, by osiągnąć swój cel. Tą trójkę i Paine łączy przeszłość w specjalnych oddziałach Crimson Squad, będących "komandosami" Yevonu. 
Co do blitzballa nie wiem, czy są tam Zanarkand Abes w New Game +, bo się w to wcale nie bawiłem :P.
Ostatnio zmieniony pn 24 lip, 2006 20:26 przez Gveir, łącznie zmieniany 1 raz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

FFFFF pisze:jak się przechodzi New Game Plus to Zanarkand Abes i że, gra tam Tidus jest dostępna w blitzballu
A nie pomyliły Ci/im się Finale? Ja tam i tak nie wiem, bo nigdy nie dostałam takiej możliwości. Może to mają tylko japonczycy, albo wersja NTSC. Kto ich tam wie.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

U mnie byli i Abes i Besaid Aurochs. Ale żeby z nimi grać musisz ich odblokować w turnieju bądź lidze. I chyba jeszcze trzeba mieć Episod Complete w Besaid i Zanarkand ale nie jestem pewien.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
FFFFF

Post autor: FFFFF »

Aha to dzięki bo nie byłem pewien no a z naszą trójką

Kod: Zaznacz cały

no to coś tam gadali w Den of Woe, co weszli do przeszłości no i się pogubiłem bo oni w Bevelle też chcieli się zabić no i jeszcze Shuyin ich kontroluję
no, więc dzięki za szybką odpowiedź pozdro dla wszystkich szczególnie Nemesis, Garnet,TomajS,Sephiria,Lenneth i Kimahri.To tyle a jak ktoś ma kłopoty jeśli chodzi o samo przechodzenie gry to chętnie pomogę
Ostatnio zmieniony pn 24 lip, 2006 22:51 przez FFFFF, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”