FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Desiu

Post autor: Desiu »

Hejka!
Czy żeby mieć jak największy procent w FF X-2 to nie mogę przyspieszać ŻADNEJ rozmowy?
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Musisz odsłuchać wszystkich rozmów bez przyspieszania.
Farill
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 20:47
Lokalizacja: Jakaś wieś

Post autor: Farill »

To ja mam takie zapytanie:
czy muszę mieć 500+ w konkursie strzeleckim na Besaid przy pierwszym przyjeździe na tę wyspę, czy mogę później wrócić nań i pobić rekord kolesia z YL, dostając przy tym 0.8% ukończonej gry?

Z góry dzięki za odpowiedź.
saiyuri

Post autor: saiyuri »

To zadanie powinieneś zaliczyć w drugim rozdziale (chapterze) przed robieniem Hotspotów.Musisz mieć 500+ pkt. w grze gunner's gauntlet.Wtedy dostaniesz te 0,8%.Sprawdź na krypcie.
Jutsu
Kupo!
Kupo!
Posty: 33
Rejestracja: czw 09 sie, 2007 13:48

Post autor: Jutsu »

Na stronie krypty pisze ze przedmiot AP EGG można zdobyć na calm lands w ruinach .gdzie konkretnie?
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

Konkretnie to opis przejscia - dzial osobniejszy Jaskinia na fermie.
http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=30
dk171

moze ktos wie....?

Post autor: dk171 »

czy ktos moze mi dokladnie opisac jak i kiedy powinienem sie zajac chodowla chocobosow w FFX-2?ten opis co tutaj jest przedstawiony nie zadowala mnie...nie wiem dokladnie kiedy powinienem zaczac szukac tej 5 chocobosow...nie chce przegapic tego watku ale i nie chce zdobywac jak na razie nie potrzebnych procentow(nie chce sie pogubic w opisie przejscia).prosze o pomoc!!!!

[ Dodano: Sro 02 Sty, 2008 19:56 ]
czy moze mi ktos powiedziec gdzie dokladnie mam szukac panny mlodej i jak zagadywac z pannami?te pytanie wiaze sie takze z reklamowaniem firmy z calm land.gdzie mam tych ludzi szukac i jak do nich poszczegolnie zagadywac...?
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/562386/22781
Tu masz spis do kogo, wciskasz kwadrat i masz do wyboru.

http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=24
Tu o chocosach, druga czesc jakby w moim poscie troche wyzej.
dk171

Post autor: dk171 »

dzieki wielkie!!!!!czyli wnioskuje ze ptaszki moge takze od 3 rozdzialu lapac no nie?jeszcze raz dzieki ogromne!!!!!
Farill
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 20:47
Lokalizacja: Jakaś wieś

Post autor: Farill »

No i kolejne pytanie z mojej strony: jestem na początku piątego rozdziału, poleciałem do Kiliki. W opisie przeczytałem, że mam zwiedzić wioskę,zagadać z kolesiem z kamerą, żeby podwiózł mnie do siedziby Youth League, po czym pójść do bramy zobaczyć scenkę. Kiedy wszedłem do drugiej części wioski, animacja z otwarciem bramy wyświetliła się od razu po loadingu. Po scence znalazłem się w lesie, a kiedy poszedłem do gościa z kamerą, ten zaproponował mi jedynie spojrzenie przez rzeczoną kamerę na siedzibę YL. Da się coś zrobić, abym mógł dostać się do tej siedziby? Muszę zrobić coś w innej lokacji, czy rozpocząć grę od nowa, podczas gdy mam już 80% ukończonej gry? Z góry dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Musisz pogadać z kamerzystą w każdym rozdziale (z wyjątkiem 4). Nie ma sensu zaczynać od nowa, przejdź grę i będzie opcja new game+.
Farill
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 20:47
Lokalizacja: Jakaś wieś

Post autor: Farill »

Przeczytałem odpowiedź, za którą serdecznie dziękuję, i nasunęło mi się kolejne pytanie, mianowicie: czy muszę dostać się do siedziby YL, aby mieć 100% ukończonej gry?
baczer

Post autor: baczer »

moj problem dotyczy
Chapter II 2.18. Guadosalam (35 minut, +3,8%) 42,2%
  • Pomiędzy dwoma pokojami, które już odwiedziłeś/łaś znajduje się przejście na północ. Skorzystaj z niego i skręć w lewo. Powskakuj (a raczej pospadaj) w zagłebienia i wciśnij dwa przełączniki. Teraz podejdź do ściany na końcu korytarza. Wysuną się kolce, ale ty nic nie rób - dziewczyny same wiedzą gdzie uciec - prosto do trzeciego przycisku (swoją drogą to nie wiem co można/trzeba zrobić jeśli się ucieknie przed kolcami, nie pytajcie).
I co zrobic jak sie samemu zwialo przed tym :> co prawda pewnie da sie cos wykombinowac z tym ze w tej lokacji potwory atakuja mnie z czestosliwoscia 1 atak na 2 kroki albo 2 ataki na 1 skok >.<

z gory thx
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

Jeśli przeszkadza Ci częstotliwość walk, załóż jednej z dziewczyn Charm Bangle - będzie Ci łatwiej wykombinować, jak wskoczyć na tą półkę. Życzę powodzenia
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
baczer

Post autor: baczer »

ok dzieki :P przydala sie rada
a co do problemu z Chapter II 2.18. Guadosalam (35 minut, +3,8%) 42,2% to wystarczy wrocic do poczatku korytarza, zapisac gre i isc jeszcze raz... u mnie wyskakujace kolce ze sciany sie powtorzyly ;p

i pozdrow Tczewiaku :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”