FF 9 POMOC: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF IX? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Darios

Post autor: Darios »

Tylko pytałem czy jest w tej chwili coś mocniejszego, ale jak nie to nie :P
Technike to ja na niego mam.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Mam pytanie: Jestem na 2 CD, mam 30 minut na odnalezienie Garnet, schodzę do biblioteki, a tam leży sobie książka- niby niepozorna. a jednak... Walka zżera mnóstwo czasu (a staram się każdego bossa ograbić do ostatniego skarbu), póxniej muszę mieć jeszcze czas na kradzież od Thorna i Zorna... Czy na moim poziomie (ok20) mam szansę go pokonać, okradając, żeby był jeszcze czas na całą resztę? Bo nie wiem, czy jest sens teraz próbować...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

osobiscie polecam powalczyc z nim na 3 cd bo w tych 30 minutach to naparwde ciezko sie zmiescic ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Taką miałam nadzieję, bo misje na czas zawsze mnie denerwowały.. A z moim uporem to bym pewnie próbowała w nieskończoność z tą książką. Skoro można na 3 CD, to ok.

Walkę między Zidanem a Blankiem na początku gry (tę z kombinacją klawiszy) przechodziłam ze 2 dni, żeby mieć 100 pkt. W końcu wylądowałam z wynikiem 96, bo mi się kwadraty, trójkąty i inne takie po nocach śniły... Zwaliłam wszystko na emulator, który raz przyspieszał, raz zwalniał.

No to kolejne pytanie: Ile maksymalnie razy trzeba skoczyć na skakance, żeby zgarnąć wszystko, co jest do zgarnięcia? Doszłam do 100 i mi się znudziło :)

Przynudzam z pytaniami w tym miejscu, żeby uniknąć spoilerów w solucjach. Do tej pory wszelkich informacji o FF9 unikałam jak ognia, żeby nie powtórzyła się sytuacja z Aeris w FF7- o jej śmierci wiedziałam rok przed zagraniem :evil:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

mozna na 3cd,nie bede spojlerowac kiedy ale to juz sama zauwazysz ;)

max mzona miec 1000 skokow :)

btw prosilabym o zaznaczenie spojleru nastepnym razem,sama wiesz jakie to ma skutki...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:btw prosilabym o zaznaczenie spojleru nastepnym razem,sama wiesz jakie to ma skutki...
Gdzieś już w temacie pojawił się taki problem- nie zaznaczyłam tego jako spoilera, bo śmierć Aeris nie jest już dla nikogo tajemnicą-gra stara jak świat, niemal każdy forumowicz zna ją na pamięć- ale OK, następnym razem zaznaczę :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

..nigdy nie mow nigdy ;]

heh zawsze moze tu wejsc osoba ktora swoja przygode zaczyna od 9 i zonk..to jest temat stricte pod 9 wiec tym bardziej...pod innym katem np bedzie sie patrzylo na temat ogolny dotyczacy ff...

ok,to tyle jesli chodiz o offtop ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ivy pisze:Walkę między Zidanem a Blankiem na początku gry (tę z kombinacją klawiszy) przechodziłam ze 2 dni, żeby mieć 100 pkt. W końcu wylądowałam z wynikiem 96, bo mi się kwadraty, trójkąty i inne takie po nocach śniły... Zwaliłam wszystko na emulator, który raz przyspieszał, raz zwalniał.
ja nie moge ze tez ci sie chcialo ja bym nie wytrzymala z ciekawosci ostatecznie mialam 76 chyba

Ivy pisze:No to kolejne pytanie: Ile maksymalnie razy trzeba skoczyć na skakance, żeby zgarnąć wszystko, co jest do zgarnięcia? Doszłam do 100 i mi się znudziło
Garnet pisze:max mzona miec 1000 skokow
dodam jeszcze ze mozna skakac na trzecim i czwartym dysku (jesli w druzynie jest vivi lub eiko)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
andchaos

Post autor: andchaos »

Wyczytałem na wielu stronach że podczas pojedynku Zidana i Blanka na początku gry można otrzymać Moonstone gdy się osiągnie najleprzy wynik.

Mi się udało wykonać pojedynek idealnie i pisało że zachwyconych występem jest 100 patrzących się osób jak i królowa Brain i otrzymałem 10000gil a nie Moonstone.

czy żeby otrzymać Moonstone trzeba za pierwszą próbą osiągnąć idealny wynik???

czy wogule udało się komuś otrzymać ten przedmiot w tym etapie gry?
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

zeby otrzymac przedmiot trzeba sie udac do Brachne kiedy sterujesz Steinerem.bez tego od ludzi dostajesz tylko pieniadze
andchaos

Post autor: andchaos »

Więc to tak!!!
to mogłem sobie z tym pojedynkiem próbować w nieskośczoność

dzięki wam :)
myszaq87

Post autor: myszaq87 »

Mam pytanko. W FF9 podczas zawodów w zabijaniu potworków nie mogę wygrać. W opisie jest napisane, że w dzielnicy handlowej jest potwór, którego zabicie gwarantuje wygraną. Chciałbym wiedzieć gdzie on się dokładnie znajduje, bo szukałem i są tam tylko te zwykłe dające 10-15 pkt. Przeważnie Freya wyprzedza mnie na kilka sekund przed końcem. HELP
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Dzielnica Handlowa, plac z Obeliskiem.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Sephiria pisze:Dzielnica Handlowa, plac z Obeliskiem.
nie zawsze ...mi parę razy zdarzyło sie go nie znaleźć :/ ...dziwne ale prawdziwe....

ale jak się spręzysz z zabijaniem zwykłych potworków to też dasz rade...
andchaos

Post autor: andchaos »

myszaq87 napisał/a
Dopiero, gdy wyrżnąłem wszystkich z dzielnicy przemysłowej to pojawił
Jeśli dobrze pamiętam to nie trzeba wybijać wszystkich stworków

stwór pojawia się automatycznie jeśli wejdziesz w dzielnicy przemysłowej do lokacij gdzie robisz zakupy gdy zegar wskazuje pozostały czas 3minuty lub mniej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”