FF 9 POMOC: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF IX? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

mardok12
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: ndz 08 mar, 2009 21:23

4 swiatynia

Post autor: mardok12 »

no sluchaj jest tak sa 3 kamienie wokol siebie i nic wiecej niema tego umnie odkrytego na mapie w finalu ale powiedz jak to wyglada i czy o tym mowa i co mam robic
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Chaotic by design.
mardok12
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: ndz 08 mar, 2009 21:23

Pomoc 4 światynia

Post autor: mardok12 »

Panowie i jest taka sprawa tak sie domyślałem ze to jest miedzy trzema kamieniami tylko tkwi w tym problem ze nie mogę porostu wlecieć tam wciskam O i lipa jeżeli możecie wiedzieć o co chodzi albo mieliście z tym problem to proszę o pomoc z góry dziękuje
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Powinien Ci się wyświetlić komunikat o możliwości wejścia do lokacji
Chaotic by design.
miwoj
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: śr 11 mar, 2009 02:53

eidolony

Post autor: miwoj »

witam, mam pytanko, w jakiś sposób udało mi sie NIE znaleźć wszystkich eidolonów. jestem na czwartej płycie, garnet nadal ma tylko rumaha, postanowiłem sprawdzić i czytam że powinienem ich mieć sporo więcej, że na przyklad shive powinienem dostac od doktora na 3 plycie, a nie dostalem. Leviathana tez powinienem dostać dawno temu i nie mam. o czymś nie wiem? może je mam tylko nie wiem jak je włączyć? przeszukałem menu i nie widze.
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Chaotic by design.
miwoj
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: śr 11 mar, 2009 02:53

Post autor: miwoj »

ha! tajemnica rozwiązana! miałem je przez cały czas. nie wiedziałem że te klejnociki można zakładać! zawsze korzystałem z Optimize, a to nigdy nie uznało za optymalne zalożenie któregoś. zastanawiałem sie nawet do czego one służą.
stelma88
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: czw 12 mar, 2009 23:49

Post autor: stelma88 »

Panowie (i panie :lol: ) takie pytanie. gram w FF9, jestem na 3 CD i postanowilem sobie questy troche popchnac do przodu. jestem wg opisu na Krypcie pomiedzy 3.4 Lindblum a 3.5 BMV a chcialbym jakos dojsc do Dali (quest z kawa). byc moze to jest glupie pytanie... ale jak do cholery mam dojsc do Dali xD
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

jak dobrze pamiętam to ten quest można ukończyć tylko podczas turnieju karcianego w Toreno, potem już nie ma możliwości
mardok12
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: ndz 08 mar, 2009 21:23

Panowie caly czas niemoge wejsc do ostatniej swiatyni

Post autor: mardok12 »

Panowie wpadłem na taki pomysł ze można tak zrobić ze ktoś napisał by do mnie na gg a ja bym wysłał epsxe i by mi przeszedł ten moment :P bo poważnie nic niemożna zrobić może to błąd albo coś moje gg 5230936
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

mardok12 pisze:Panowie
Fail

Wracając do tematu: odwiedziłeś trzy poprzednie świątynie?
Chaotic by design.
stelma88
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: czw 12 mar, 2009 23:49

Post autor: stelma88 »

Seyfer pisze:jak dobrze pamiętam to ten quest można ukończyć tylko podczas turnieju karcianego w Toreno, potem już nie ma możliwości
Jednak doszedlem jak mozna ukonczyc ten quest. I to niekonieczie musi byc podczas turnieju karcianego.

Wystarczy ze podlecimy do obserwatorium obok Dali statkiem ktory dostajemy miedzy 3.7 a 3.8 i zagadamy do dziadka ktory siedzi na schodach i... Quest wykonany :]

Pozdrawiam :)
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

stelma88 pisze:
Jednak doszedlem jak mozna ukonczyc ten quest. I to niekonieczie musi byc podczas turnieju karcianego.

Wystarczy ze podlecimy do obserwatorium obok Dali statkiem ktory dostajemy miedzy 3.7 a 3.8 i zagadamy do dziadka ktory siedzi na schodach i... Quest wykonany :]Pozdrawiam :)
Chodziło mi o zdobycie jednej z kaw, a tą można tylko zdobyć tylko wtedy ( przez to nigdy tego questa nie ukończyłem :P )
Yasuyoshi

Post autor: Yasuyoshi »

Witam, da się wylądować na 3 cd na Vile Island ? czy dopiero na 4 można ?
mariusz973
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 14:32

Post autor: mariusz973 »

Da się chocobo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”