FF 9 POMOC: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF IX? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Motoki

Post autor: Motoki »

Zakończenie gry.

Kod: Zaznacz cały

Zaraz po spektakularnym zwycięstwie, zobaczysz kilka prześlicznych filmów oraz sporo scenek. Będzie też między innymi [SPOILER] przedstawienie teatralne, dokładnie tak jak na początku gry, ale można zobaczyć dwie dodatkowe scenki. Aby je odblokować, musisz posiadać w plecaku Hammer i zsyntetyzowany u Hadesa miecz Beatrix – Save the Queen. [koniec SPOILERU]
GGY:
Motoki, oto krótka lekcja angielskiego dla Ciebie:
quote = cytowanie
code = kodowanie

Jak raczysz zauważyć, tylko oznaczyłeś spoiler jako bardziej widoczny. Gratuluję...


Motoki:
Wybacz. Po prostu cytowałem to co jest napisane na krypcie z nadzieją, że będzie dobrze.
Rozumiem i postaram się stosować do Twoich uwag.

P.S. Znam znacznie quote i code...
Ostatnio zmieniony śr 26 sty, 2011 19:57 przez Motoki, łącznie zmieniany 1 raz.
salces01

Post autor: salces01 »

Mam problem, a mianowicie.
Po dojściu do Cleyra's Trunk (CD2) gra mi się zacina.
Dokładniej. Wchodzę do tego tornada, rozpoczyna się rozmowa, a po rozmowie postacie idą do góry i podczas zmiany lokacji gra się zacina :/

Robiłem tak jak jest w pomocy technicznej na k-ff, ale to nic nie dało.
Proszę o szybką pomoc.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Pirat czy oryginał?
Może płyty zarysowane...
Wyvern
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 15:51

Post autor: Wyvern »

Jestem sobie już na 3.6. Oeilvert i Zapomniany Kontynent

Jakimś skończonym fuksem udało mi się pokonać tutejszego bossa Arka, chodź było to dla mnie strasznie trudne, ponieważ nie miałem auto-haste i auto-regen (tylko dagger u mnie miała i dzięki temu pewnie wygrałem), i stąd pytanie, skąd moge załatwić sobie auto haste i auto regen :| Straasznie by mi się to przydało, bo w końcu zaczyna się robić trudno w grze :|


@edit, może przegapiłem jakieś itemki w syth ;]?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Wyvern pisze:skąd moge załatwić sobie auto haste i auto regen
Jest wszystko podane w opisach poszczególnych postaci postaci - ile AP, jakie przedmioty tego uczą, natomiast w dziale ekwipunek jest wypisane kiedy co jest dostępne w sklepie lub przez Synthshop. Trzeba tylko odnaleźć stronę główną FF 9 na Krypcie.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Wyvern
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 15:51

Post autor: Wyvern »

Witam, właśnie zacząłem czwartą płytę i mam pytanie ot co. Skąd mogę wytrzasnąć Dead Pepper, szukałem na wielu forach, ale się nie doszukałem, więc proszę o odpowiedź, pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Nic prostszego. Gdy już awansujesz swojego ptaszka do Górskiego Chocobo, to Dead Pepper będziesz mógł wykopać podczas zabawy w Chocobo Hot'n'Cold.
Chaotic by design.
Wyvern
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 15:51

Post autor: Wyvern »

Ło Jezuniu, a myślałem, że już bez tego się obejdzie... Nie mam ani jednego chocographa, bo dla mnie to tylko strata czasu :> Jak zechce mi się robić 100% gry to pomyśle jeszcze nad tym.

@edit albo jednak sobie odpuszcze... Szkoda mi 2h na nudny chocograph :>
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Dead Pepper można kupić/dostać bezpośrednio u Mene.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Wyvern
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 15:51

Post autor: Wyvern »

Sephiria pisze:Dead Pepper można kupić/dostać bezpośrednio u Mene.
Haha, no nieźle, fajnie, że dopiero teraz się o tym dowiedziałem ^^ No to tak, grę już ukończyłem, nie miałem ani jednej "najlepszej" rzeczy dla moich ziomkow + dodam, że ubiłem hadesa. Wszyscy u mnie mieli przed 60 lvlem, vivi mial 54 : > Jeżeli ma się odpowiednie przeciwdziałania statusowe to można dużo zdziałać. Dodam również, że dostałem 3 krotnego Flare Stara od Kujy ^^ Przeżył mi Steiner i Zidane, gdyby nie auto regen ta gra bylaby straasznie trudna :) Pozdrawiam.
Likol

Post autor: Likol »

Czy aby zdobyć Excalibur I to muszę koniecznie najpierw pogadać z dziadkiem w Daguerreo i potem kupić Magical Fingertip czy mogę na odwrót czyli najpierw kupuje finger a potem mu je daje ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”