FF 9 POMOC: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF IX? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

miki89

Post autor: miki89 »

Witam. Mam do was takie pytanko. Jest ono dziecinnie proste ,ale to jest dopiero pierwsza moja przygoda z seria FF. No wiec, jestem juz na 3plycie, ale ani Garnet, ani Eiko nie moga nic zsummonowac (Ramuha, nic kompletnie). Obie maja po 26 lvl.. Licze na szybka odp. i pozdrawiam :)

PS. Moj pierwszy post na forum, wiec witam wszystkich serdecznie :)
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

Musisz podpiąć którejś z nich jakiś klejnot (lub inny przedmiot, ale na tym etapie najpierw z klejnotów ucz) pod ostatnie miejsce w ekwipunku postaci. Umiejętności uczą się tak samo jak z broni/elementów uzbrojenia.

Przykład: Nosząc Peridot, Dagger będzie się uczyła Ramuha.

EDIT: Nie ma sprawy, a szybka była bo po obiedzie zawsze sprawdzam nowe posty :)
Ostatnio zmieniony wt 09 wrz, 2008 13:31 przez Sid Demset, łącznie zmieniany 1 raz.
miki89

Post autor: miki89 »

dzieki wielkie za szybka odpowiedz ;)
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

Dzień dobry wszystkim jestem na forum po raz pierwszy więc witam serdecznie wszystkich użytkowników i mam prośbę szukam air garden gdy znajdę cień używam dead peper ale choco lata w miejscu i nigdzie nie wlotuje do air garden proszę o szybką odpowiedzi
:)
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

a próbowałeś wlecieć w cień??
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

zidane20 pisze:Dzień dobry wszystkim jestem na forum po raz pierwszy więc witam serdecznie wszystkich użytkowników i mam prośbę szukam air garden gdy znajdę cień używam dead peper ale choco lata w miejscu i nigdzie nie wlotuje do air garden proszę o szybką odpowiedzi
:)
Coco też ma swój cień w tej grze (może nie wielki ale jest) jeśli przyjżysz się kiedy cień Choco "zintegruje" się z cienie chocobo air garden użyj Dead Peper i będzie git(bynajmniej ja tak zawsze robie)
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

tak sie zastanawiam
zidane20 pisze:lata w miejscu
czy na pewno latasz/fruniesz, bo uzywajac na ziemi dead pepper chcocobo rowniez robi pewne wygibasy.

Jesli juz byles w chocobo air garden, to pozycje bedzie Ci pokazywac na mapie swiata (klawisz "select")

z pierwszym razem radze skorzystac z mapki http://k-ff.com/Final9/Grafika/mapachoco.jpg
air garden pojawia sie losowo w 5ciu roznych lokacjach, metoda prob i bledow...
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

bardzo dziękuję mam jeszcze jedno pytanie czy żeby wogóle wlecieć w powietrze to co trzeba zrobic bo on niby mi lata ale tylko w miejscu
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

zidane20 pisze:bardzo dziękuję mam jeszcze jedno pytanie czy żeby wogóle wlecieć w powietrze to co trzeba zrobic bo on niby mi lata ale tylko w miejscu
Wejdź do jakiegokolwiek lasu i naciśnij X
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

dziękuję :)

[ Dodano: Czw 25 Gru, 2008 09:35 ]
mam małe pytanko czy w CD4 można dojść do titoriana tego jednego z tych mega bossów :?:
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

zidane20 pisze:mam małe pytanko czy w CD4 można dojść do titoriana tego jednego z tych mega bossów :?:

Nie można, jest tylko jedna szansa na walkę z nim, jak dobrze pamiętam to na 2 cd
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Seyfer pisze:
zidane20 pisze:mam małe pytanko czy w CD4 można dojść do titoriana tego jednego z tych mega bossów :?:

Nie można, jest tylko jedna szansa na walkę z nim, jak dobrze pamiętam to na 2 cd
Tantariana zawsze bez problemu udawało mi się znaleźć w zamkowej bibliotece podczas ataku na Aleksandrię. Ani wcześniej go nie widziałem, ani później go nie było.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Seyfer pisze:Nie można, jest tylko jedna szansa na walkę z nim, jak dobrze pamiętam to na 2 cd
kilmindaro pisze:Tantariana zawsze bez problemu udawało mi się znaleźć w zamkowej bibliotece podczas ataku na Aleksandrię.
Tantariana można wyzwać na CD 2 oraz CD 3 - podczas ratowania Garnet na CD 2 i potem przy obronie Alexandrii na CD 3.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Przy czym chyba jesli pamietam na cd2 mozna sobie to darowac bo jest ciut za mocny..
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

uQuad pisze:Przy czym chyba jesli pamietam na cd2 mozna sobie to darowac bo jest ciut za mocny..
Niekoniecznie za mocny - raczej może być problem jak nie da się go znaleźć w książce, bo przy ratowaniu Garnet licznik czasu tyka. IMHO lepiej na spokojnie do niego podchodzić podczas obrony Alexandrii
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”