FF 9 POMOC: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF IX? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

kwazi... te ustawienia są lekko przestarzałe jak i wersja samego emulatora... już wolę grać na pSX emulator niż tych ustawieniach (http://psxemulator.gazaxian.com). OGL2 tylko, jeżeli masz nową kartę, jak radeona(jak ja) to tym bardziej + nowe stery + najnowsza wersja ogl2 z www.pbernert.com.
macw88

Problem z Chocographem!

Post autor: macw88 »

Witam! Aktualnie jestem na 3 dysku i przechodzę questa z chocographami. Jak narazie wykopałem 4 skarby, jednak nie wiem jak dostać się do dwóch z nich, mianowicie: Healing Shore, oraz Uncultivated Land. Znajduje się naturalnie na Mist Continent, przy Chocobo Forest, jednak nie mam pojęcia w jaki sposób dostać się do w/w lokacji gdyż ścieżka w pewnym momencie się kończy i zaczynają się góry przez które nie da się przejść. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dzięki!
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

http://www.k-ff.com/Final9/Grafika/mapachoco.jpg

->

Healing Shore - przejdź przez Gizamaluke Grotto i koło Burmencji złap Chocobo...
Uncultivated Land - potrzebny górski Chocobo/Invincible
Aimar

Post autor: Aimar »

witam:) wykonując qest z chocobo , niewiem jak dostać się do wyspy Shimmering Island ??pomożecie? z góry dzieki
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Aimar pisze:witam:) wykonując qest z chocobo , niewiem jak dostać się do wyspy Shimmering Island ??pomożecie? z góry dzieki
W którym momencie gry jesteś??
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Tanat
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: śr 18 cze, 2008 13:10

Post autor: Tanat »

Rusty pisze:boze... nie wychodź przez drabinę, co zresztą mówi pani moogle
A czy ja znam się tak dobrze na angielskim :?: Raczej nie :sad:
I mam nowy problem. Mam nowy czytnik TSSTCorp CDDVDW SH-S202J i podczas włączania gry, ekran robi się czarny. Co się stało.
Zapraszam na bloga gier. Na razie pisze o Raymanie, ale szybko ten temat skończę bloggier-tanat.blog4u. pl
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Tanat pisze:
Rusty pisze:boze... nie wychodź przez drabinę, co zresztą mówi pani moogle
A czy ja znam się tak dobrze na angielskim :?: Raczej nie :sad:
I mam nowy problem. Mam nowy czytnik TSSTCorp CDDVDW SH-S202J i podczas włączania gry, ekran robi się czarny. Co się stało.
To jest problem techniczny chyba, a nie problem z przejściem gry _^_" ...

Spróbuj odpalić z fast disc w opcjach konsoli.
Aimar

Post autor: Aimar »

DO "PHINIX" ---> jestem w momencie kiedy odnalazłem już wszystkie świątynie żywiołów(końcówka 3 dysku) i to jest ostatni moment żeby wydobyć skarb z Shimerring Island ... a za nic niewiem jak tam wejść;/;/;/ ! PHINIX i reszto---> HELPPP P.s w opisie jest że można tam wejść po zatopieniu wyspy! czyli kiedy?
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Aimar pisze: HELPPP P.s w opisie jest że można tam wejść po zatopieniu wyspy! czyli kiedy?
dokładnie to nie pamiętam, ale musisz dotrzeć do Terra'y (prowadzi tam portal na shimmerring island który się otwiera chyba po zaliczeniu wszystkić elementarnych świątyń), tutaj musisz pokonać bossa po czym wyspa się zatopi i wtedy wpływasz w centrum lokacji gdzie była wyspa i zbierasz skarb.
Aimar

Post autor: Aimar »

dzieki wielkie STARY :) spróboje tej OPCJI ... trzymaj się
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

No fakt, trochę trzeba się nadziobać żeby znaleźć ten skarb, albo mieć trochę szczęścia. Myślę że do opisu tego questa w krypcie warto by dodać screena z gry zaznaczonym dokładnym jego położeniem.
Awatar użytkownika
Darth
Kupo!
Kupo!
Posty: 31
Rejestracja: ndz 01 lip, 2007 10:05
Lokalizacja: Kame House

Post autor: Darth »

Czy jest jakaś możliwość dostać się do Dali/Treno na CD3, kiedy mam Blue Narcissa?
Awatar użytkownika
1stbazyl
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: pt 04 lip, 2008 12:02

Post autor: 1stbazyl »

Darth pisze:Czy jest jakaś możliwość dostać się do Dali/Treno na CD3, kiedy mam Blue Narcissa?

Tak na chocobosie ale z głowy nie powiem gdzie zdobędziesz odpowiednią umiejętność (kurak a nie twoją).
Awatar użytkownika
Darth
Kupo!
Kupo!
Posty: 31
Rejestracja: ndz 01 lip, 2007 10:05
Lokalizacja: Kame House

Post autor: Darth »

Problem rozwiązany, mam czerwonego kurczaka xd
Olo

Post autor: Olo »

Witam, jestem tutaj nowy...

Mam pytanie, czy jest jakis sposob na dostanie sie po skarb na Abandoned Lagoon, kiedy nie mam już Blue Narcisa... Jestem w momencie gdy musze pozwiedzac świątynie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”