FF 9 POMOC: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF IX? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

1. To HELP a nie Pomoc techniczna...
2. Zmień Emu jeśli błąd wywala Ci po zastosowaniu się do tej konfiguracji -> http://www.k-ff.com/Final9/index.php?n=12
Awatar użytkownika
Master1599
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: czw 21 lut, 2008 11:27
Lokalizacja: Polska

Post autor: Master1599 »

Konfiguracje mam chyba taka...
Ale ten napis że coś tam U.S.A to to jaka wersja ? ? ?
Amerykańska czy ta jakaś PAL ^^
seraphit

Post autor: seraphit »

Mam problem ^^ Jak zdobyć 100 pkt w pokazowej walce z Blankiem bo za kazdym razem gdy próbuje to mam max 99 ? O co chodzi wie ktoś bo pamietam że kiedys miałem 100.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Ale ten napis że coś tam U.S.A to to jaka wersja ? ? ?
Amerykańska czy ta jakaś PAL ^^
NTSC >__>' ale to żaden problem... zmień emu/sprawdź czy masz wersje 1.6.0. - jesli tak - zmień na 1.5.2 (czyli zainstaluj to co na Krypcie)
seraphit pisze:O co chodzi wie ktoś bo pamietam że kiedys miałem 100.
Tu sie refleks liczy... Miałeś 99? Widać coś w jednym miejscu spaprałeś (może za pozno wduszony kierunek?) ;) Próbuj do skutku...
seraphit

Post autor: seraphit »

Nie wiem czy ja mam jakis bład czy coś bo i tak naparzam jak głupi w tego pada przy żadnym klawiszy nie robie nawt przerwy na ułamek sekundy a i tak miałem nawet 3 razy z rzędy 99 O_o ke ?? o co tu chodzi :shock:
PS. Klepałem teraz i zawiesiłem sie na jednym przycisku przez około 1 -0,5 jeszcze trochę i wskoczył by następny klawisz i miałem 100 :shock: :shock: :shock: nie wiem o co chodzi trochę to dziwne.
Awatar użytkownika
Master1599
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: czw 21 lut, 2008 11:27
Lokalizacja: Polska

Post autor: Master1599 »

Niedawno pisałem tu o moim problem z emulacja : )
Zmiana emulatorów i konfiguracji nic nie dała !!
Chodziło o plik z gra [jakiś niedziałający był]
I juz wszystko pieknie działa na każdej konfiguracji i emu !!
Ale i tak dzieki wszystkim za help : )

[ Dodano: Sro 05 Mar, 2008 15:46 ]
Mam znowu problem... ;/
Właśnie mam odlecieć tym statkiem na cd1 do liblidum[czy coś takiego] i podczas filmiku gra mi sie zawiesza da się wyłączyć jakoś ten filmik i czy on jest jakis warty do obejżenia
Gram na emulatorze... : )
Odświeżam !!
seraphit

Post autor: seraphit »

Mam takie pytanie ile dmg trzeba zadać tantarianowi by sie otwarł pamietam że był jakis przedział ?
Awatar użytkownika
Master1599
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: czw 21 lut, 2008 11:27
Lokalizacja: Polska

Post autor: Master1599 »

* szybszy – korzystając ze Steal Zidane’a kradniemy, a dzięki podpiętemu Mug wyrządzamy sporą (jak ten etap walki) krzywdę (nawet do 500 HP);
* wolniejszy – Zidane, Freya i Amarant kolejno zadają zwykłe ciosy, aż przeciwnik postanowi wyjść z ukrycia;

To nie wystarczy... ? ? ?
seraphit

Post autor: seraphit »

Mam pytanie jak zwiększyć i od czego dokładnie zależy siła ataku amaranta no mercy ? Bo jak używam to róznie zabiera od 5900 - 7200.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

W przeciwieństwie do Dragon Crest/Frog Drop/Thievery No Mercy nie ma jakiegoś konkretnego algorytmu odpowiadającego za jego siłę. Po prostu klasycznie - im silniejsza postać - tym silniejszy atak ;)
reki

Post autor: reki »

Witam Ludziska jest problem. Jestem na 3 cd i gdy chciałem powalczyć z Tantarian to po kilku rundach przeciwnik w trakcie rzucania czaru "zawiesza" sie. Po kilkunastu próbach dałem sobie spokój. Potem sytuacja powtarza się w Desert Palace podczas walki z bosem tylko że tej walki nie mogę ominąć. Gram na emu 1.5.2 próbowałem na 1.6.0 problem pozostaje. Gra jest w wersji PAL. POMOCY
Hala17

Post autor: Hala17 »

wie ktoś może ,w którym miejsu gry można spotkać Stiltzkina z Moonstonem do sprzedania :?:
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

reki pisze:Witam Ludziska jest problem. Jestem na 3 cd i gdy chciałem powalczyć z Tantarian to po kilku rundach przeciwnik w trakcie rzucania czaru "zawiesza" sie. Po kilkunastu próbach dałem sobie spokój. Potem sytuacja powtarza się w Desert Palace podczas walki z bosem tylko że tej walki nie mogę ominąć. Gram na emu 1.5.2 próbowałem na 1.6.0 problem pozostaje. Gra jest w wersji PAL. POMOCY
Idź z tym do Pomocy Technicznej :roll: Pirat czy oryginał ??
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Hala17 pisze:wie ktoś może ,w którym miejsu gry można spotkać Stiltzkina z Moonstonem do sprzedania :?:
Jak juz obleci caly swiat wroci do Alexandrii (dzwonnica).
Hala17

Post autor: Hala17 »

czy na 4 CD da się jeszcze wykonać quest z tymi miłymi potworami co trza im dawać kamienie :?:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”