dziwne zjawisko z przyjaznymi potworkami..

Szukasz pomocy przy FF IX? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Pechowiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 11:54

dziwne zjawisko z przyjaznymi potworkami..

Post autor: Pechowiec »

Nie spotykalem ich po kolei, ale zakreslalem sobie, ktore juz odwiedzilem i jestem zmieszany :)

bylem u Yana, ale okazalo sie, ze mi uciekl.. glowiac sie zostal mi tylko Feather Circle, no wiec kraze caly czas obok Esto Gaza w lesie i .. nicc probowalem na 3cd z godzine, teraz na 4cd jestem i nic.. kazdego innego potworka odwiedzilem hehe:)

jakas rada? ;>
cast
Kupo!
Kupo!
Posty: 78
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 19:56

Post autor: cast »

Load sprzed powrotu Mist.
Miałem ten sam problem z Yeti - szukałem go na CD4 przez dobrych kilka godzin, bezskutecznie. Ciężko to udowodnić, ale ja uważam, że od kiedy mgła wraca na niższe tereny, znalezienie tam Friendly Creatures jest niemożliwe (co innego klify - tam nic się nie zmienia).

Jeśli chodzi o Ozmę, to da się go zabić bez wykonywania tego questu :)
Pechowiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 11:54

Post autor: Pechowiec »

Probowalem tez przed 4cd jak pisalem na 3 ;) i tez nie moglem go dorwac.. a Yanek ciagle uciekal ^^

powtorzylem nawet po kolei wszystkie inne lokacje i jestem pewien, ze tylko tej mi brakowalo :)

no ale coz tam juz skonczylem gre ;)

milo bylo sobie odswiezyc ten tytul :]
innerlife
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 10:23

Post autor: innerlife »

da sie kilka razy spotkac tego samego przyjacielskiego stworka czy tylko raz mozna dac mu ore?
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

To na której płycie szukasz stworka nie ma znaczenia. jest to kwestia szczęścia, w pierwszej walce możesz trafić na danego stworka,albo ko kilkunastu godzinach walk w danym miejscu. Danego stworka można spotkać tylko raz - jeśli mu się dało ore, albo czego on tam chce. Jeżeli mu nie dasz tego czego oczekuje to wystąpi ponownie.
innerlife
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 10:23

Post autor: innerlife »

kurcze szkoda bo przeczytalem ze zjadajac niektore Quinn'a mozna nauczyc sie paru ciekawych rzeczy
Ryuugamine13
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 15:39

Post autor: Ryuugamine13 »

innerlife pisze:kurcze szkoda bo przeczytalem ze zjadajac niektore Quinn'a mozna nauczyc sie paru ciekawych rzeczy
Na twoim miejscu dałbym im to czego chcą. Quina może to wszystko zdobyć od innych potworów (Na przykład przyjazny MU da jej (jemu) to samo co wrogi MU. A przyjacielskie stwory nagradzają AP i przedmiotami.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ryuugamine13 pisze:A przyjacielskie stwory nagradzają AP
Nawet od kilku do kilkudziesięciu razy więcej niż normalna wroga wersja. Rachunek ekonomiczny jest prosty.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”