nie mogę opuścić balkonu Balamb Garden po filmiku (Cd2)

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

pajcarek
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: czw 27 gru, 2012 20:09

nie mogę opuścić balkonu Balamb Garden po filmiku (Cd2)

Post autor: pajcarek »

Otóż obejrzałem dużo lets play z tego momentu na you tube i z tego co zauważyłem wszyscy wychodzili z stamtąd używając biegu a u mnie jak skończy się "pokazówka" mogę tylko chodzić przez co nie mogę wyjść. Krążę wokół drzwi bez skutku. Bardzo proszę o pomoc jak najszybciej to możliwe bo wciągnęła mnie gra na maksa. Jeżeli nie ma możliwości wyjścia to proszę o save zaraz po tym wydarzeniu (w ostateczności)
Awatar użytkownika
Masamune
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pt 18 sty, 2013 03:24

Post autor: Masamune »

Tam jest bug gry. Zapewne masz Rinoę w drużynie (czyli nie wysłałeś jej do Missle Base), bo ten bug występuje tylko wtedy.

Są 2 opcje aby to 'naprawić':
- podczas demka na balkonie NIE RUSZAJ SIĘ, a już na pewno nie podchodź do drzwi;
- jeżeli masz wcześniejszy save - wyślij Rinoę do Missle Base;

Tyle:).
:)
Awatar użytkownika
Bajkopisarz
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: czw 24 sty, 2013 20:32

Post autor: Bajkopisarz »

Ale dlaczego ma wysyłać Rinoę do Missle Base? Zawsze ją mialem w drużynie i nic się nie działo. Jeśli masz wcześniejszy save to po prostu spróbuj jeszcze raz, osobiście nigdy nie spotkałem się z tym bugiem, musi być niezwykle rzadki.
Awatar użytkownika
Masamune
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pt 18 sty, 2013 03:24

Post autor: Masamune »

Bo jest. Najczęściej z tego co czytałem występuje na PS2. Na PSXie znacznie rzedziej.

Jak jest Rinoa w teamie to trochę inne FMV tam jest i zdarza się on ponoć TYLKO gdy ona jest z nami.

http://www.gamefaqs.com/boards/197343-f ... /612112712

Here ya go.
:)
Awatar użytkownika
Bajkopisarz
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: czw 24 sty, 2013 20:32

Post autor: Bajkopisarz »

Spoko, grałem an PS2 i na kompie z emulatora i nigdy nic się nie działo.
Awatar użytkownika
Masamune
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pt 18 sty, 2013 03:24

Post autor: Masamune »

Być może jakaś partia gry miała tego buga, coś pokićkane na płycie w tym FMV. Nie wiem, osobiście też nie miałem go ani razu, ale po prostu kilkukrotnie spotkałem się z tym problemem na sieci.
:)
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

ale po prostu kilkukrotnie spotkałem się z tym problemem na sieci.
Bo jest to problem pewnego obrazu (czytaj nielegalnej kopii) wrzuconego do sieci, który ten bug posiada, ale jako, że Krypta (tak jak wiele innych forów) bardzo ostro podchodzi do spraw piractwa, to nie ciągnął by owego tematu dalej.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”