Triple triad zasada wymiany kart problem

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

squallek

Triple triad zasada wymiany kart problem

Post autor: squallek »

Mam problem jak zrobić tak zeby zagrac z dozorca w stylu One a nie direct ciagle przedstawia mi inna zasade zabierania kart musze go ograc z elnoyli i blue dragona ale w wymianie direct nie da sie tego zrobic.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Nie pamiętam , ale jakoś dało się zmienić zasady na one , ktoś napewno poda Ci sztuczkę.

Jak się nie da ??? Wystarczy potrenować i dla ułatwienia dodać zasady same , plus czy same wall ( szkoda że w ff8 nie ma zasady plus wall jak na tta ). Wszystkie one puszczają combo i bardzo często się zdarza że przejmujesz całą planszę jednym postawieniem karty.

Trening czyni mistrza...
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Skoro pojawił Ci się direct, to znaczy, że grałeś z Card Queen używając tej zasady. Spróbuj z nią zagrać ponownie, a zasada powinna zmienić się na One/Diff/All*. Oczywiście możesz spróbować inaczej - zebrać karty Ifrita, Diablosa, Mini Moga, Quistis i Zella (wszystkie dostępne przed misją w Timber) i wtedy nie będzie problemów z wygraniem.
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

W Balamb, w porcie (tam skąd wyrusza się na misję w Dollet) jest facet który zeruje wszystkie zasady. Gra się z nim jedynie na zasadzie :Trade Rule:One", a pozostałe zasady ulegają wyzerowaniu (nie ma ich), do czasu gry w innym regionie, który zna dodatkowe zasady.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”