Misja Selphie

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Misja Selphie

Post autor: Kam »

Witam!Mam problem z właśnie tą misją.Wyszedłem z więzienia i udałem się do Mikssile Base,tak jak mi kazano,jednak nie mogłem tam wejść(ochroniarz mnie wyprosił).Na stronie krypty przeczytałem,że musze udać siędo bazy na pustynina północ od Deilling City.Nie wiem w jaki sposób mam tam się dostać.Niewiem nawet czy mam na myśli dobre miejsce(miejsce na piasku,którego cień formuje trójkąt).Pomógłby ktoś?Dodam,że moja wersja nieco różni się od innych(na mapie nie widać pojazdow,anipostaci,w menu nie widać obrazków postaci).Czy jest,tak jak w Vii Ultima Version.Licze na szybką pomoc :)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Kam pisze:Dodam,że moja wersja nieco różni się od innych
tzn? ściągnięte z torrentów?

Opis jest bez zarzutu, sprawdź zdanie po zdaniu czy nic nie ominąłeś.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: Kam »

Wolałbym tutaj o tym nie pisać,ale skoro musze to tak,jest ściągnięte z torrentów.Jeśli zakupiłbym oryginał(a mam taką możliwość) to nadal miałbym swojego save'a?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nie mam pojęcia, nie grałem na wersjach z torrentów.
Regulamin pisze:Zabrania się poruszania tematyki czynów podlegających karze według Kodeksu Karnego, w tym między innymi uprawiania marihuany, piractwa multimedialnego lub innych zakazanych owocków. Przez przez piractwo multimedialne rozumiemy: łamanie zabezpieczeń, czy to w celu skopiowania programu lub dostania się na firmowy serwer producenta gry (zarówno płatne jak i niepłatne), polecanie lewych sklepów kopiujących nielegalnie płyty, oferowanie przez kogokolwiek i komukolwiek skopiowania płytek i podawanie linków do ściągania gier/muzyki/filmów. Osoba posiadająca pirata nie uzyska tutaj pomocy, a każdy post z prośbą o pomoc przy pirackiej wersji będzie usunięty, a autor ukarany warningiem.
Temat zakończony więc.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”