Obel Lake - Scroll Luck-J

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

rubydragon

Obel Lake - Scroll Luck-J

Post autor: rubydragon »

Mam problem ze znalezieniem przedmiotu Scroll Luck-J na Minde Island. Zrobiłem podquest ze znalezieniem przedmiotu Three Stars dla "cienia". Biorę opcję dialogową "Take some time off at Eldbeak Peninsula", następnie lecę Ragnarokiem na półwysep, odczytuje informację z kolumny, i przemieszczam się na Minde Island. Tam szukam tego przedmiotu dobrą godzinę, kratka po kratce i... nic nie mogę znaleźć. W ekwipunku brak przedmiotu. W czym może być problem?

Cień ma tylko dwie opcje mówienia, jedna o draw poincie, druga o Eldbreak Penisula. I pomimo tego, że znajduje 3 ukryte punkty czerpania magii w pobliżu mostów pociągowych (w tym break), to dalej mi o tym mówi. Dodam, że nie zebrałem wszystkich kamieni w poprzednim queście dla niego, jednak w grze wyświetliło mi się, że to rzekomo uczyniłem, przez co udało mi się znaleźć Three Stars.

To się rozpisałem... Proszę gorąco o pomoc.

rubydragon.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

rubydragon pisze:Dodam, że nie zebrałem wszystkich kamieni w poprzednim queście dla niego, jednak w grze wyświetliło mi się, że to rzekomo uczyniłem, przez co udało mi się znaleźć Three Stars
No i tu jest problem, bo zbierając cztery kamienie pokażą hasło: TRE-(TIME)-ASUREATMIN-(OFF)-DEISLE. Raz miałam taką sytuację, że za szybko zdobyłam kamienie: zaraz po koncercie w FH, gdy uzyskujemy kontrolę nad Balamb Garden. Po powrocie z kosmosu musiałam zbierać kamienie jeszcze raz, tyle że małpa nie chciała już rzucać swoim. W konsekwencji Three Stars zdobyłam, a Luck-J Scroll nie, pomimo dokładnego obszukania wyspy. Niestety ten Luck -J musisz albo spisać na straty lub spróbować zdobyć brakujący kamień na CD 3.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
rubydragon

Post autor: rubydragon »

Dałem sobie spokój, bo nijak nie mogę podnieść jednego kamienia - na plaży Balamb (mogłem go wcześniej podnieść). Scrolla pozyskałem dzięki refine (100 Curse Spike --> (tool-rf) 1 Dark Mattery --> (Gf-Abl) Scroll Luck-J. Niepokoi mnie jednak to, że po raz kolejny nie ukończę gry na 100%. :)

Dziękuję pięknie za pomoc.

rubydragon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”