Problemm Final Fantasy VIII PS

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Akka

Problemm Final Fantasy VIII PS

Post autor: Akka »

Witam
Ostatnio znalazłam dawno nieużywaną FF VIII. (Niestety biedna konsolka jakiś czas temu wydała ostatnie tchnienie...) Zrobiłam obraz iso i ściągnęłam ePSXe 1.5.2 z waszej strony.
Niestety nie da się grać bo po każdej walce znikają postaci i ruchome tła na mapie świata są czarne ;( Nie działają również klawisze analogowe. Nie jest to wina pada bo sprawdziłam na ePSXe 1.6 i gałki działają.

Skonfigurowałam następująco:
Grafika
Pete's OpenGL Driver 1.72
Dźwięk
Eternal SPU Plugin 1.41

Tak jak podano na PSEmu.pl

Zapomniałam napisać mam laptopa z systemem windows 7
4 GB RAM
Procesor Intel Core Duo i5 CPU 2x2.53 GH
Karta Graficzna GeForce 310i
Bardzo proszę o pomoc
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Nie konkretyzujesz, jakie ustawienia masz w pluginie graficznym, toteż ciężko będzie Ci coś poradzić. Daj sobie spokój z ePSXem, znajdź na sieci emulator pSX w wersji 1.13, ten program "daję radę" ze wszystkimi popularniejszymi tytułami (w tym grami Square, a więc i dziewiątką). Emulator jest prosty w obsłudze, nie ma kombinowania z żądnymi pluginami, a więc i brak problemów z grafiką:). Twoja ingerencja będzie się ograniczać do wklejenia bios-a do odpowiedniego folderu. Jedynym bólem są drobne przekłamania dźwięków, ale nie wpływa to na frajdę płynącą z gry. Sam pSX-a używam już od dłuższego czasu i nie mogę się poskarżyć. Szczerze polecam do emulacji.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Mozliwosci jest tyle ze jak sama nie pokombinujesz to ciezko bedzie cos wymyslec. Moze to byc wina wersji emulatora, finale roznie sie zachowuja na roznych wersjach, testowane. Ale akurat nie na 8. :)
Najlepiej zaczac od wylaczenia w szczegolowych opcjach grafiki wszystkich ulepszaczy obrazu, jak nie pomoze to zajrzec w special game fixes, jak znowu nie to zmieniac renderery z open gl na DX albo nawet software.
= kombinuj.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”