problem techniczny

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

dapo

problem techniczny

Post autor: dapo »

witam... mam problem techniczny z gra gdy wybieram gf ifrit'a to gra sie zawiesza :( tzn nie summonuje sie i nic nie moge zrobic tylko wylaczyc gre po przez alt +f4

odrazu mowie ze mam orginalna gre plyty kupione dawno temu i chcialem pograc jeszcze raz z ta roznica ze teraz gram na win vista... moze ktos cos pomoc?

a i jeszcze gdy odpalam gre z directa3d (w ustawieniach) to mam czarne kwadraty, a jak softwear to nie ... ale to jest maly pikus wazniesze jest z tym gf...
.

no i powiem jeszcze ze przy tym gf mam ten problem (jestem na poczatku gry wiec mam tylko 3 gf).

z gory dziekuje za pomoc.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

a w jakim stanie jest płyta i9nstalacyjna? Jeśli są głębokie rysy, to może błąd wynika z uszkodzenia jego danych. Pomóc mogłaby też ewentualnie lektura odp[alania FF 7 pod Vistą.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
dapo

Post autor: dapo »

plyty niestety nie sa w najlepszej kondycji w koncu maja jakies 10 lat... a gdzie znajde ta lekture?
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Poradziłbym jednak poczytac porade uruchamiania FF 8 pod Vista.

Moje porady:
wymus urachamianie z trybem zgodnosci win 98 lub XP
Jaka masz karte graficzna? Jakis czas temu chodzily latki po necie dla gforce i ati, ale nie moge zagwarantowac, ze beda dzialac w srodowisku Vista
Najlepsza moja porada bedzie: wywal te cholerna Viste i wgraj sobie XP SP2
cast
Kupo!
Kupo!
Posty: 78
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 19:56

Post autor: cast »

Ewentualnie zrób sobie "kopię zapasową" w postaci płytek PSX i graj na emulatorze. 90% problemów odpada, a w końcu oryginał już masz :)
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

cast pisze:Ewentualnie zrób sobie "kopię zapasową" w postaci płytek PSX i graj na emulatorze. 90% problemów odpada, a w końcu oryginał już masz :)
Ekhm, obawiam sie, ze w/w osobnik posiada wersje PC, a nie PSX
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

http://forums.qhimm.com/index.php?topic=8306.0 polecam sprobowac, jak nie to priv/gg.
Evil is as Evil does
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”