2 Karty

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Uhyre
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: sob 26 cze, 2010 18:19
Lokalizacja: zamość

2 Karty

Post autor: Uhyre »

Mam problem ze zdobyciem kart Kirosa i Irvina. Na krypcie napisane jest kto je ma , tylko że po wielu grach , nie używali tych kart. Co do karty kirosa , czy napewno z dobra osobą gram? Obrazek . A co do obu kart , szczególnie Irvina , czy można je zdobyć tylko na określonym CD?
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Żeby zdobyć Irvina musisz zagrać z Flo, ale dopiero jak zagrasz z Królową Kart (to samo z Kirosem). Na pewno z nią grałeś ? Jeśli tak to graj dłużej, a na pewno wyciągną te karty ;)
Nie wiem czy na każdym dysku można grać z Królową, ale nie jest to łatwe bo przecież nie mamy własnego środka transportu. Najlepiej jest zagrać na 3CD, ewentualnie na 4CD bo będzie stała obok kapsuły i nie będzie trzeba jeździć po całym świecie.

Co do obrazka... tak to on.
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Uhyre
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: sob 26 cze, 2010 18:19
Lokalizacja: zamość

Post autor: Uhyre »

Napewno tylko wtedy zdobęde te karty? Bo ja nie robie questu z Królową tylko z CC.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

jeszcze mozna zdobyc na 4cd . Jesli pokonales wszystkich ludzi z grupy cc to beda oni na ragnaroku. Od nich zdobedziesz wszystkie karty- nawet mozna je przerobic na przedmioty i znow wygrac. Jedyny wyjatek to karta PuPu.
www.ttadvance.ca - let's play
Uhyre
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: sob 26 cze, 2010 18:19
Lokalizacja: zamość

Post autor: Uhyre »

Ok , wielkie dzięki :smile:
chlewnia
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: śr 28 kwie, 2010 13:13

Post autor: chlewnia »

Proponuje wygrac od krolowej kart przy rozbitej kapsule na 4CD. W moim przypadku trwalo to najkrocej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”