Omijanie filmów w FF8

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Irvin
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pn 28 gru, 2009 02:06

Omijanie filmów w FF8

Post autor: Irvin »

Witam!

Chciałbym spytać czy istnieje możliwość omijania animacji w FF8. Po kilku dobrych latach odkopałem ósemkę i okazało się, że 3-cia płyta niestety już nie domaga. Niby wszystko okej, czyta szybko, wszystko działa. Mam problem tylko z 1 filmikiem (gdy Squall idzie na piętro statku w kosmosie i włącza się film jak potwory lecą z księżyca na Ziemie). Zacina i kaput. Robiłem już "kopie zastępczą" mojej płyty i sprawdzałem na nowo nagranej, lecz niestety już podczas kopiowania płyty wyskakuje błąd odczytu i z kopią występuje dokładnie ten sam problem. Dlatego ponawiam pytanie. Czy jest możliwość przeskoczenia filmu? Jeśli nie to czy mógłby ktoś proszę dać mi namiar na działający obraz 3-ciej płyty PAL? Większość w necie to NTSC lub walnięte obrazy (notka dla Admina: Nie jestem piratem, potrzebuje jakiejś działającej kopii tylko po to, aby przeskoczyć zacinający film!). Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Jeżeli grasz na emulatorze, to może z nim jest problem? Miałem podobny kłopot z outro FF9, na który pomogła inna wersja ePSXe, ale nie mam pewności, czy tobie to pomoże.
Irvin
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pn 28 gru, 2009 02:06

Post autor: Irvin »

gram na PSX/PS2. Czytałem na innych forach, że filmu nie da się ominąć w ósemce w żaden sposób. Mi się jednak udało. Kombinacji nie podam bo nie znam - przypadkowe hardcorowe naciskanie przycisków pada pomogło. Film wygasł, a po 10 sek gra poszła dalej.
Light94
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pn 29 mar, 2010 14:33

Post autor: Light94 »

Na torrentach jest w tej paczce z wszytskimi częściami FF na psxa. Mój kumpel to pobrał i mu ładnie śmiga. ( ja mam org.) Trzeba mieć program, ale nie podam z powodu regulaminu. Jak coś to PW ;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”