Problem z FInal Fantasy 8 lipne ciosy

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

siewca112
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: ndz 20 gru, 2009 13:55

Problem z FInal Fantasy 8 lipne ciosy

Post autor: siewca112 »

Witam mój problem dotyczy final fantasy 8 na psx. Otóż własnie skonczyłem pierwszą płytę i mam kompletnie lipne ciosy postaci które zadają okoł 60 w momencie gdy GFy odejmują po 800. Z tego tez powodu wszystkich bossów i większość zwykłych potworków pokonuję Gfami. Prosze powiedzcie czy ja mam cos zrąbane z moimi postaciami czy moze musze załozyc lepsze bronie (tyle ze w tym finalu nie widze opcji equip czy cos w tym stylu abym mogł zmienić bronie). Dodam jeszcze ze postacie mają około 20 lvl. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. POZDRAWIAM.
PS.
Walczę od poczatku tymi samymi broniami tylko raz squalowi ulepszyłem bo miałem taką możliwość
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

http://www.k-ff.com/Final8/index.php?n=50
Niech zgadnę, nie znasz angielskiego i/lub uznałeś, że tutorial ci niepotrzebny?
siewca112
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: ndz 20 gru, 2009 13:55

Post autor: siewca112 »

angilesko znam a tutorial tez oglądałem a na youtube widziałem ze np squall na walce z edeą miał inną broń niż ja. Ja mam tą pierwsza od początku gry.
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Bronią się nie przejmuj, ja ganiałem z pierwszą do 4 płyty łupiąc solidny damage. Stosuj Junction.
This post is... hay definition.
siewca112
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: ndz 20 gru, 2009 13:55

Post autor: siewca112 »

tak czytam ten tutorial i niewiem co robię żle. Np. w str dla squala mam załozone thunder i przez to mam 27 ataku a i tak lipa. Jak by ktoś mogł jakoś jasniej wytłumaczyć. przeszedłem ff1, ff6, ff7, ff9, ff10, ff10-2, ff12, ff7 crisis core i nigdy nie miałem takich problemów jak tutaj. :/ Bardzo prosze o wyjasnienie bo gra jest całkiem niezła.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jeśli Twój angielski jest choć w połowie tak "dobry", jak Twój polski, to nie dziwne, że masz problemy. Ze wzrokiem chyba tez nie za dobrze. Poproś Mikołaja o okulary i korepetycje z polskiego.
siewca112
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: ndz 20 gru, 2009 13:55

Post autor: siewca112 »

najmocniej przepraszam za moją ortografię ale staram się pisać szybko ponieważ piszę posta i gram w final fantasy VIII próbując coś nadrobić z atakiem a całej gry nie chcę przechodzić tylko GFami. Wciąż proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

No i ile tych thunderów masz założonych? Dwa? :lol:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
siewca112
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: ndz 20 gru, 2009 13:55

Post autor: siewca112 »

około 10
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

Załatw sobie ze 100 i problem rozwiązany.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

No właśnie. Wyciągnij od potworków albo zrefinuj tak z kilkadziesiąt i będzie dobrze.

EDIT: za wolny jestem.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
siewca112
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: ndz 20 gru, 2009 13:55

Post autor: siewca112 »

da się jakoś inaczej niż z potworków np kupić??
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

http://www.k-ff.com/Final8/index.php?n=49 pisze:3. Jeśli chcesz to mieć, zrób to sam/a

Ta część adresowana jest także do zaawansowanych Graczy, którzy szykują się na starcia z najsilniejszymi przeciwnikami (Omega Weapon, Ultimecia) i szukają sposobu maksymalizacji statystyk bohaterów. Obok stosowania odpowiednich Zdolności Postaci (Character Abilities), jak na przykład Mag Bonus, czy przedmiotów (Str Up), także podłączanie zaklęć pod konkretne atrybuty zwiększa ich wartość. Jak wiadomo – im lepsze zjunctionuje się czary, tym lepszy efekt, ale jak zawsze te potężniejsze zaklęcia jest trudno zdobyć. Wychodząc naprzeciw temu problemowi poniżej prezentuje sposoby na pozyskanie pożądanych czarów, przy zastosowaniu Menu Abilities.
ololo
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

@ Ab: czemu skasowałeś swojego posta? Argumenty były słuszne. Jakbyś nie zauważył, siewca nie za bardzo umie czytać. Niech Ci będzie.

@ siewca: wykorzystałeś już swój czas na 'zadawanie głupich pytań, na które masz odpowiedzi w poradniku'.
Zostało Ci jeszcze trochę czasu do 2010 roku, chłopczyku. Skorzystaj wreszcie z wolnych minut, których jeszcze w tym roku nie przeznaczyłeś na wysiłek umysłowy.
Szukaj odpowiedzi w poradniku. Jak nie możesz znaleźć, poproś kogoś starszego o pomoc, np. mamę.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”