Glupi blad podczas gry w FF VIII :/

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Pechowiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 11:54

Glupi blad podczas gry w FF VIII :/

Post autor: Pechowiec »

Witam;)

Otoz zaczalem ponownie grac w FF "ejt" na PC :) akurat mam teraz duzo czas, wiec postanowilem przejsc to cudenko po raz dziewiaty..

Lecz peszek chcial, ze jestem czasem zbyt roztargniony i popelnilem glupi blad :/
Nie "wyssalem" jednego GF'a na poczatku gry, a mianowicie Siren z Elvoreta w Dollet:/
a zorientowalem sie o tym dopiero w Delling City po akcji na Tomb of unknown king...

Stad moje pytanie czy nie ma ktos dobrze rozegranych saveow do tego momentu na PC ofkoz..

Szukalem po googlach na roznych stronach, ale sa tylko shackowane.. a takie mnie nie interesuja:(

Dodam, ze chcialem przejsc giereczke ponownie na pelen wypasik, ale nie udalo sie, a bez siren bedzie jeszcze trudniej..


Czekam na jakies podpowiedzi i jesli nikt nie moze pomoc to czas zaczac od poczatku..
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Siren możesz jeszcze zdobyć w zamku Ulki od Tri-Pointa.
Powinienem mieć gdzieś zapisy z tych okolic, wieczorem dam ci znać.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Pechowiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 11:54

Post autor: Pechowiec »

Bede bardzo wdzieczny;) bo jednak ponowne przechodzenie nawet do tak bliskiego punktu jest meczace .. bo dlugo trenowalem GFy na plazach i wysysalem po 100 najlepsze czary od Mobow:)

Co do siren od Tri point;) to ten etap jest troche odlegly nie uwazasz? :oops:


czekam z niecierpliwoscia :twisted:
Awatar użytkownika
Pleiades
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: sob 22 sie, 2009 22:58
Lokalizacja: Kórnik/Posen
Kontakt:

Post autor: Pleiades »

To i ja zerkne, bo wydaje mi się, że gdzieś mam jeszcze stare save'y sprzed 7 lat, "niezhackowane" jak to określasz. Sprawdzę. Hmm, okolice Deling by Cię interesowały, tak?

EDIT: a właściwie, jeśli Cię nadal sprawa interesuje, mam dla Ciebie o wiele lepsze rozwiązanie. Odzyskać możesz Siren na swoim własnym savie, bez cofania się do poczatku gry. Napisz do mnie na PW, jak by co.
Sorceress Pleiades, koty, Sorceress' Knight i Half-Blood Prince.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”