FFVIII Windows XP

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
SzaSioPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 25
Rejestracja: pt 02 sty, 2009 19:58

Post autor: SzaSioPL »

Mam pytanko.. czy FFVIII będzie działał poprawnie na laptopie : Intel(R) Celeron(R) M processor 1.60GHz 1.60GHz, 512 MB RAM? :D
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Spróbuj moje rozwiązanie skoro regeneracja jest aż tak oburzająca.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
SzaSioPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 25
Rejestracja: pt 02 sty, 2009 19:58

Post autor: SzaSioPL »

Tylko ciekawi mnie jak to zrobiłeś..
Jeśli masz 2 napędy w kompie to zainstlauj ponownie grę z tego działającego(nadpisze rejestr i ścieżkę płyty) i odpal grę używając jego.
Osobiście na twoim miejscu skopiował bym FIELD'y oraz DISK*.PAK(tylko ten z aktualnie przez ciebie graną płytą) z płyt do katalogu ff8 i ruszał z no-cd. Sam tak robię, moje FF8 jest dość wiekowe i zmolestowane jak śliczna japonka w Tokijskim metrze...
Hmm.. mógłbyś mi to wytłumaczyć ponieważ nie wiem gdzie to skopiować i jak zamienić na no-cd.Sorki że się tak dopytuje ale mam 2 tyg. wolnego i nie chce tego zmarnować.Pozdro

[ Dodano: Pią 23 Sty, 2009 18:32 ]
Ok odinstalowałem gre i znowu zainstalowałem.Jak wkładam płyte do cd do działa ale w grze nie wykrywa.Jak włoże płyte do DVD to gra wczytuje no ale ten błąd jest ten sam. :/
Soul
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 20:29

Post autor: Soul »

Ale czy zainstalowałeś ją z tego drugiego napędu? Z tego co piszesz wynika, że chyba tak ale wolę się upewnić.

Jeśli faktycznie zainstalowałeś ją z drugiego napędu (DVD) i objawy są takie same jak przy poprzednim napędzie to zobacz jak wyjdzie zrobienie obrazu płyty i granie z niego - możliwe, że w tym wypadku będzie trzeba albo przeinstalować grę korzystając z virtualnego napędu (trzeba wówczas zrobić oczywiście obrazy wszystkich potrzebnych w tym celu płyt - w FFVIII to była chyba tylko intall ale głowy nie daje bo dawno nie instalowałem, lub zmiana liter dysków - virtulany dysk dostaje 'literkę' przypisaną do napędu z którego instalowałeś się (potem zamieniasz to ponownie po skończeniu gry/jeśli okaże się, że nie działa, bo część szczególnie starszych programów może nie działać jak nie będzie mieć płyty w domyślnym napędzie)
Awatar użytkownika
SzaSioPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 25
Rejestracja: pt 02 sty, 2009 19:58

Post autor: SzaSioPL »

Ok to wszystko jasne.Brat mi powiedział żebym FF8 płyte numer 3 zamienił na wirtulalny bodajże przez Alcohol lub Deamona tylko tego nie pamiętam jak się zamieniało :/.Podaje screena z zapytaniem jak to zmienić [img=http://img204.imageshack.us/img204/4001/beztytuuye9.th.png]

[ Dodano: Sob 24 Sty, 2009 14:01 ]
Super Super :!: :!: :!: ZROBIŁEEEEM!!!! :!: :!: :!: Dzięki wszystkim za pomoc i cierpliwośc!! :) Pozdrawiam wszystkich! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”