save ff 8

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

tsubasa
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 09:49

save ff 8

Post autor: tsubasa »

witam jestem tu nowy i mam pytanko gdzie sa zapisane save od ff 8 na kompie??gram na viscie przeszukalem wszystko co moglem i nie moge ich poszukac,w pliku ff 8 znajduje sie taki folder save a wnim 2 foldery slot 1 i 2 ale sa puste.chce zrobic format kompa a le nie chce grac od nowa w finala bo jestem na 3 plycie.prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Save'y są zapisywane w folderach które wymieniłeś ... jestem zdziwiony, że są puste O.o. A może są zaznaczone jako pliki ukryte?
tsubasa
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 09:49

Post autor: tsubasa »

ukryte pliki sa zaznaczone jako widoczne ale tych savow nie widzi :( nie mam pojecie gdzie moga sie znajdowac
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Nie wiem czy to coś da, ale spróbuj najzwyczajniej je wyszukać. Windows powinien znaleźć pliki, jeśli są na dysku
Chaotic by design.
tsubasa
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 09:49

Post autor: tsubasa »

tez tak probowalem wpisujac ff8 lub save i nic nie znalazlo takiego,chyba ze te pliki maja jakas inna nazwe??
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Zauważyłem, że masz Vistę, a tam ścieżka do zapisów jest dosyć długa:

C:\Users\[nazwa użytkownika]\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Square Soft, Inc\FINAL FANTASY VIII\Save\
tsubasa pisze:tez tak probowalem wpisujac ff8 lub save i nic nie znalazlo takiego,chyba ze te pliki maja jakas inna nazwe??
Weź pod uwagę to, że Vista domyślnie przeszukuje jedynie pliki indeksowane, więc by poszukiwania były owocne powinieneś odznaczyć tą opcję :)
"We carry death out of the village!"
tsubasa
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 09:49

Post autor: tsubasa »

wielkie dzieki za pomoc sa tam gdzie napisales, :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”