Problem z save'em...w FF VIII po Chocobo World

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

micrec
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: czw 03 lip, 2008 18:38

Problem z save'em...w FF VIII po Chocobo World

Post autor: micrec »

Grałem sobie w FF VIII (PC) i byłem w lesie Chocobo (koło Shummi Village) złapałem chocobo i jazda...potem zapisałem grałem w Chocobo World...chwilę później znowu zapisałem i dalej grałem w CW (FF miałem zminimalizowane)...potem chciałem załadować i error mi wyskoczył...i teraz cały czas mi wyskakuje ten sam error jak chcę wejść (w grze) w folder z save'ami (jak nacisnę continue i mając 2 foldery wybieram ten gdzie miałem ostatni zapis) i jak się zaczyna ładować to od razu i wyskakuje ten error i nie mogę kontynuować gry...tylko ten folder nie chce się włączyć....czy można z tym coś zrobić czy nadzieja stracona i grać od nowa?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Oryginał czy pirat?

Jaki masz sprzęt i wersję sterowników?
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
micrec
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: czw 03 lip, 2008 18:38

Post autor: micrec »

Oryginał, na obrazach...
jeśli chodzi o sprzęt to mam:

AMD Athlon(tm) Processor 3000+
2.12 GHz, 1.00 GB RAM
Karta graficzna NVidia Geforce 6600 GT

ale to raczej nie wina sprzętu...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

No cóż... w takim razie współczuję - granie od nowa na 99% procent. Czasami się zdarza. A jak wiadomo konwersje na PC FF nie są idealne, to i przerabianie na obrazy nie znoszą dobrze, biorąc pod uwagę całą znaną paletę błędów i bugów, plus problemy stricte techniczne ze sterownikami.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
micrec
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: czw 03 lip, 2008 18:38

Post autor: micrec »

A granie w Chocobo World z minimalizowanym FF nie jest może przyczyną?

A teraz jak zacznę od nowa...to co z tym Chocobo co mam w CW?
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

PC? to otworz save jakimś save editorem, np. grieverem z ghimm.com i spróbuj zapisać save, co powinno przebudować całą strukturę i gra znowu będzie widzieć save :). Jeżeli to nie pomoże, to będzie trzeba dalej kombinować. Ale myślę, że ta metoda podziała.

Co do CW - granie z CW + ffviii póki co nic nie szkodzi, czasami powstają błędy CW jak chcesz wykorzystać CW buga(odbierasz mnóstwo przedmiotów z CW poprzez wysyłanie, wracanie z cw chocobo do gry w między czasie robienie jakiejś akcji w CW, żeby się licznik przedmiotów nie wyzerował). Dlatego robi się kopie chocobo world + savów regularnie!

A i co do CW jako takiego... gdy zaczniesz nową grę, będziesz miał kuraka na 1szym poziomie, inaczej mówiąć, przepada wszystko co zdobyłeś do tej pory.
micrec
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: czw 03 lip, 2008 18:38

Post autor: micrec »

Rusty pisze:PC? to otworz save jakimś save editorem, np. grieverem z ghimm.com i spróbuj zapisać save, co powinno przebudować całą strukturę i gra znowu będzie widzieć save :). Jeżeli to nie pomoże, to będzie trzeba dalej kombinować. Ale myślę, że ta metoda podziała.

Co do CW - granie z CW + ffviii póki co nic nie szkodzi, czasami powstają błędy CW jak chcesz wykorzystać CW buga(odbierasz mnóstwo przedmiotów z CW poprzez wysyłanie, wracanie z cw chocobo do gry w między czasie robienie jakiejś akcji w CW, żeby się licznik przedmiotów nie wyzerował). Dlatego robi się kopie chocobo world + savów regularnie!

A i co do CW jako takiego... gdy zaczniesz nową grę, będziesz miał kuraka na 1szym poziomie, inaczej mówiąć, przepada wszystko co zdobyłeś do tej pory.

DZIĘKI!!!! Jesteś moim nowym bogiem!!! 58 godzin nie stracone!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”