FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

z tym luck to nie wiem- ja selphi-8lvl -1 luck biore sobie limit i odrazu "the end"- ale z tym przycinaniem to kiedys nabilem boost shivie do 250. przyciela mi sie animacja a bossta dalej nabijalem
Matiziusz

Post autor: Matiziusz »

jutro sprawdzę na PS2. :razz:
BTW, zauważyłem że na 1 CD jest bardzo łatwo dostać najlepszą broń Zella. Jest to najprostsza broń do zdobycia na CD1. Wystarczy zdobyć 4 karty blue dragona, chyba najlepiej z adoratorem Rinoy (albo i Rinoi :P ). Pojawia się czasami na mostkuw Timber, a kartę Blue dragona ma dość często. Reszta zadania kręci się w okolicach Dollet. Na plaży nieopodal miasta znajdziesz Adamantoise - wystarczy czekać na wygranie adamantine. Dragon skin jest już rzeczą banalną. W lasku opok Dollet są anacondaury, od których można wygrać właśnie Dragon Skin. Można to zrobić w lasku, lub w obszarze niezalesionym przy skałach za laskiem (polecam tą opcję, gdyż anacondaurowi toważyszą tylko geezardy). Z tewgo co wiem Dragon skin nie może zostać skradziony od anacondaura, ale po walce powinieneś otrzymać akurat 4 sztuki. Idziemy do Junk Shopu, i voi'la :) Naprawdę miło jest popatrzeć jak sieka się Edeę, i innych przeciwników (tudzież Minotaura i Sacreda) samymi atakami :) Sweet :twisted:


I jeszcze coś, gdzie moge znaleść Aegis Amulet??
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Aegis Amulet mozesz dostac w GFAbl Med-RF musisz dac 50x Barrier a Dostaniesz 1x Aegis Amulet
Matiziusz

Post autor: Matiziusz »

Jeszcze jedno pytanko:
W jaki sposób atakuje apocalypse (ile HP, ile przeciwników, jaki efekt itp )
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Matiziusz pisze:W jaki sposób atakuje apocalypse (ile HP, ile przeciwników, jaki efekt itp )
apocalypse nie mozna "zassac" jest to czar ktory tylko mozna uzyc na ostatnim bossie a dziala podajrze na wszystkich.
Matiziusz

Post autor: Matiziusz »

Mam prośbę, może mi ktoś wytłumaczyć na "chłopski" rozum zasadę "Plus" w Triple Triad? Ilekroć już wydaje mi się że ją kumam, to tu bach - przeciwnik wykorzystuje ją w jeszcze bardziej kopnięty sposób (do napisania tego zapytania zmusiło mnie takie posunięcie wroga: w lewym dolnym rogu mam Minotaura, a w górnym Sacreda, a przeciwnik (Ma dincht) walnął mi pomiędzy to bodajrze caterchipilara i bach, już karty są jego)

PLISS POMOCY
Ostatnio zmieniony pt 10 mar, 2006 15:26 przez Matiziusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Matiziusz pisze:"Plkus"
Chodzi Ci o PLUS bodajrze... Co w tym trudnego?

Obrazek

Jeżeli suma się zgadza to bierzesz obie karty. Inny przykład:

Obrazek
Matiziusz

Post autor: Matiziusz »

Eee, fajnie?? Dzięki, kombinowałem na wszystkie inne sposoby, i nie mogłem jakichś innych zależności znaleść. Już było nawet sumowanie swoich puktów, i potem cośtam z dzieleniem itd...

Jeszcze raz dzięki.


BTW: Znalazłem zbiór dość "ciekawych" kart z FF VIII oraz innych Final Fantasy (nie chciałem zakładać osobnego tematu, bo i po co, i proszę nie spamować na temat tychże kart, bo treść tego Tematu jest inna :smile: )
Habudoq

Post autor: Habudoq »

Gdzie jest trabia Canyon?? (i jak tam się dostać na CD 2??)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Z tego co pamietam to jest tylko Trabia Garden a mozna tam sie dostac w sposob nastepujacy
- polec tam swoim ogrodem :)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Habudoq pisze:Gdzie jest trabia Canyon?
Na tej mapie poszukaj Trambia Garden :D
Kimahri pisze:- polec tam swoim ogrodem
^__^
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

no teraz ja mam pytanie :) a co!
na (chyba) 3 dysku Saifer zabija Odina i jego miejsce zajmuje Gilghamesh. a jak sie nie zdobedzie Odina?? to przeciez Saifer nie bedzie mogl go zabic. czy po tej akcji mozna by bylo pojsc po niego i on bedzie Twoim GF?? czy popostu zniknie??
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

O ile wiem, jeśli się nie zdobędzie Odina przed walką z Seiferem, to będzie sobie tam dalej czekał. :P Wybieraj co wolisz - Gilgamesh albo Odin.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Ababeb pisze:O ile wiem, jeśli się nie zdobędzie Odina przed walką z Seiferem, to będzie sobie tam dalej czekał.
dajmy na to ze nie zdobede Odina i pojawia mi sie gilghamesh. ide sobie po Odina i co wtedy?? Gilghamesh ginie?? jest jakas dodatkowa scenka czy poprostu jego miejsce zastepuje Odin.
Wybieraj co wolisz - Gilgamesh albo Odin.
Jednak o wiele Odina :)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Nie pojawi ci się Gilgamesh, jeśli nie zdobędziesz Odina do walki z Seiferem na CD 3, bo potem będzie musztarda po obiedzie - tylko w tym pojedynku Odin może zginąć. Odina można pokonać nawet na CD 4, bo ruiny Centra są dostępne przez cały czas.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”