FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Adikos

Post autor: Adikos »

Reflect to pikus ani razu nie zapodal .... Problem leży w tym że jak mu daje lvl up to on chyuba autopmatycznie z Breath ciagnie mi po 9999.... Wymieniłem karte na 10 holy war i kombinuje aura squall i holy war diablos demi :P jak padl to wyrzucil fury fragment.... ale nie poddam sie :D
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Tak jak napisałem w SB: uśpij gada i potem z magii go (Demi/Diablos). Skoro masz juz 100 lv postaci to może uda Ci się go załatwić The End'em Selphie?? :>
Adikos pisze:ale nie poddam sie
Walcz ! :D
Adikos

Post autor: Adikos »

FF8 end... ufffff :D
jednak lionhearta zdobylem dopiero jak podczas dorgi po bahamuta wypadly 2 energy krystale :)
Matiziusz

FF VIII - Omega Weapon

Post autor: Matiziusz »

Nigdy jeszcze nie doszedłem do Omega Weapona, ale tak sobie jakoś wymyśliłem, że wystarczyłoby założyć na selphe Hero albo coś o podobnym działaniu, i w limitbreaku czekać na The end. Co o tym myślicie?? (Pytam się o waszą opinię gdyż jeszcze nigdy nie udało mi się dotrzeć do czaru the end, i nie wiem jaki jest prawdopodobieństwo, dlatego że zawsze się "bałem" poczekać aż do the end)

I nie skreślajcie mnie odrazu (jak często na forach bywa) za to że jestem nowy :)
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Matiziusz pisze:Nigdy jeszcze nie doszedłem do Omega Weapona, ale tak sobie jakoś wymyśliłem, że wystarczyłoby założyć na selphe Hero albo coś o podobnym działaniu, i w limitbreaku czekać na The end. Co o tym myślicie?? (Pytam się o waszą opinię gdyż jeszcze nigdy nie udało mi się dotrzeć do czaru the end, i nie wiem jaki jest prawdopodobieństwo, dlatego że zawsze się "bałem" poczekać aż do the end)
ale po co ci temat?!
walnie ktos zantentsukenem (czy jak mu tam) =.=
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Coco pisze:
Matiziusz pisze:Nigdy jeszcze nie doszedłem do Omega Weapona, ale tak sobie jakoś wymyśliłem, że wystarczyłoby założyć na selphe Hero albo coś o podobnym działaniu, i w limitbreaku czekać na The end. Co o tym myślicie?? (Pytam się o waszą opinię gdyż jeszcze nigdy nie udało mi się dotrzeć do czaru the end, i nie wiem jaki jest prawdopodobieństwo, dlatego że zawsze się "bałem" poczekać aż do the end)
ale po co ci temat?!
walnie ktos zantentsukenem (czy jak mu tam) =.=
W FF 8 Zantetsuken Odina/Gilgamesha na Omege nie działa
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

pokonanie Omegi The Endem moze byc interesujace... ale znajac zycie, pewnie sie tego The Enda 'przeleci' z nerwow jak juz sie pojawi. Omega nie jest znowu taki trudny, ciagle uzywa tego samego schematu, wystarczy go obczaic i mozna z jednym Hero Drinkiem uzytym w odpowiednim momencie (zanim Omega wykona jeden ze swoich śmiertelnych ataków) wygrać tę walkę.

mialem na mysli ten i megido flame, wykonuje je jakos tak jeden po drugim
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Sogetsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Matiziusz

Post autor: Matiziusz »

Swoją drogą, jakie jest prawdopodobieństwo na The END?? Chce i zobaczyć, i mieć plan na rozsiekanie Omegi :grin:
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Im wyższy Luck Selphie tym lepiej; musi też być w miare na wysokim Lv. Pozatym - cierpliwości... Jesli grasz na PSX otwórz klapke konsoli tuż przed rzuceniem jakiegoś czaru (gra sie "zawiesi") i szukaj do woli w Slotach :twisted:
Adikos

Post autor: Adikos »

Omega to największe moje rozczarowanie... Niby najpoterzniejszy Boss ff1-ff9
ŻAL!!!! na starcie wali jakims czarem.... wtedy kazdy szybko auto potion (potion-x) bo po tym leci madingo flame ( czy jakos tak)-9998 hp wtedy holy war squall i irvin limity i tak z 30 min..... bzdura, zapowiadalo sie ciekawie ale gdy Squall walnoł 3 lionhearta a Irvin zadawal po 100000 z Pulse ammo to walska skonczyla sie po mniej niż 5 min... Moze to było poprostu szczeście moje do Lionhearta i czasu na strzal Irvina ale taki boss powinien soba prezentowac cos więcej.... :P Boss przesadzony jesli chodzi o komenatrze do niego .... nic wiecej
Awatar użytkownika
Dojebon
Kupo!
Kupo!
Posty: 51
Rejestracja: wt 28 cze, 2005 10:50

Post autor: Dojebon »

Spróbuj go załatwić bez holy warów to zobaczysz jego prawdziwą potęgę :P
Adikos

Post autor: Adikos »

A spróbuje :) moze i racja :D
GoMati

Post autor: GoMati »

Witam. Jestem obecnie na 2 CD, zaraz po momencie, kiedy Squall zostaje szefem SeeD. Gdzie mogę napisać testy podnoszące moją rangę jako SeeD?
Matiziusz

Post autor: Matiziusz »

kwazi pisze:Im wyższy Luck Selphie tym lepiej; musi też być w miare na wysokim Lv. Pozatym - cierpliwości... Jesli grasz na PSX otwórz klapke konsoli tuż przed rzuceniem jakiegoś czaru (gra sie "zawiesi") i szukaj do woli w Slotach :twisted:
Na PS2 z tym zawieszaniem też działa?? :twisted:
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nie wiem - sprawdź :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”