FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Wielik

Post autor: Wielik »

Witam mam mały kłopot ze znalezieniem miejsca Fisherman's Horizon gdzie to się znajduje? jak tam dojsc;d? Jest to poczatek 3 plyty prosze o szybka odpowiedz z gory TNX
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

http://www.k-ff.com/Final8/Grafika/mapa_swiata_ff8.png

Mapa z Krypty. Miejsce jest oznaczone jako F.H.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Wielik

Post autor: Wielik »

aha czyli to F.H to jest miejsce do ktorego na 2 plycie musialem isc aby pogadac z burmistrzem na tym jak by "talerzu"? Jezeli tak to gdzie mam sie skierowac jak ejstem w tym miescie bo gdy do niego wlazlem poszedlem na tory obok ktorych walczylem z ta maszyna co w missile base
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Tak, to jest dokładnie to miejsce.

Tu masz napisane jak i gdzie iść: http://www.k-ff.com/Final8/index.php?n=21

I powiadam, najpierw weź sprawdź w opisie co i jak, bo jest napisany naprawdę kompetentnie i stale ulepszany przez Sephi, zanim zaczniesz zadawać pytania, zaoszczędzi to czasu nam wszystkim ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Wielik

Post autor: Wielik »

Hmm przeczytałem dokładnie opis
"Po dotarciu na miejsce, Squall z Rinoą na plecach rozpocznie długą wędrówkę torami i dotrze do końcowej stacji," Jak wejsc na ta stacje aby rinoa byla ze mna, lezy w szpitalu i ani rusz. Moze mi to wyjasnisz?


Aha i jeszcze jedno gdzie moge pisac SeeD Testy?

z gory tnx;s :D
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

I hope you die in fire.
Czy tak ciężko jest najpierw poszukać, zamiast od razu pisać na forum?!

W menu jest opcja TEST. Czy tak ciężko ją zauważyć, po przejściu 2 dysków gry?

Rinoa - nie zrobiłeś czegoś wcześniej, pogadaj z Rinoą, pogadaj z facetką w klinice.
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Mam poważne ( :lol: ) pytanie- czy da się skorzystać z "Cheryl`s Store" w Esthar? Bo ile razy bym nie próbował "wejść" do tego sklepu, to zawsze widzę tabliczkę "closed". Może to jest tylko po to, żeby tacy ludzie, jak ja się denerwowali? :D Mogę się w sumie bez tego marketu obejść, ale ciekawi mnie, jak elitarny towar tam jest, skoro zawsze zamknięte...
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Taurinus
Kupo!
Kupo!
Posty: 11
Rejestracja: śr 30 lip, 2008 20:41
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Taurinus »

da się, ale dopiero gdy pojawi się lunatic pandora- konkretnie, to otrzymasz rosetta stone i tyle. ten sklep jest zamkniety i to jest jego cała tajemnica :p
dziob

yo taki maly probelm z Deep Sea Research Center

Post autor: dziob »

zdobylem bahamuta i chce sie dobrac do edena ale... gdy wchodze po wyladowaniu do Deep Sea Research Center znajduje sie w lokacji gdzie jest jakis dół i nie zabardzo moge sie tam ruszac jedyne wyjscie do wejcie ( lewa strona ekranu ) do dolu nie bardzo nawet da sie podjesc. bede wdzieczny ( btw. gram na PC) elo.
( nie ma juz reaktora tylko ciemno zielona lokacja)
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Poprubój się zblizyć do tego dołu, bo nim własnie musisz zejść w dół by dotrzec do Edena.

wiecej informacji o zdobyciu Edena znajdziesz TUTAJ

W ostateczności, jak nie bedziesz wiedział co i jak, to obejrzyj sobie to: FILMIK 1 od 28 minuta FILMIK 2
Flyod

Post autor: Flyod »

Hmmm mam takie głupie pytanie... Jak się używa umiejętności familiar? Wyuczyłem jej Tonberrego, pojawiła się w menu abilities na szaro, więc nie mogę jej "użyć" a w sklepach nadal te same itemy co zawsze.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Flyod pisze:Jak się używa umiejętności familiar? Wyuczyłem jej Tonberrego, pojawiła się w menu abilities na szaro
Jej się nie "używa" po wyuczeniu - skoro masz ją na szaro to znaczy, że używa się automatycznie w sklepach - i uwierz mi - DAJE dodatkowe przedmioty -> http://www.k-ff.com/Final8/index.php?n=52 rubryka "FM"

Poza tym -> opcja szukaj się kłania bo podobny "problem" był juz chyba ze 2 razy :roll:
Awatar użytkownika
mnq
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: pn 28 lip, 2008 19:30
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: mnq »

Mam pytanie, temat ma sporo stron więc nie przeglądam czy ktoś je wcześniej zadał. Mianowicie...jak do jasnej ciasnej odpala się Limity? :D
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

wyszukiwarka nie boli, masz ja w prawym górnym rogu, napis SZUKAJ _-_
tak samo przeszukanie działu FF8 na stronie.

anyway, postać musi mieć krytyczną ilość HP (żółty napis, chociaż niekoniecznie, czasami przy "prawie żółtym" też wyskoczy), podczas wyboru aktywnej postaci jest szansa, że wskoczy ci limit break, wtedy chyba naciskasz w lewo lub w prawo i potwierdzasz.
Merton
Kupo!
Kupo!
Posty: 11
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:04

Post autor: Merton »

Mam pytanie.
Jestem na 1 CD w Deling City. Mam iść do jakiegoś grobowca ale nie moge go znaleźć. Kto wytłumaczy mi jak moge do niego się dostać??
Z góry dzięki za pomoc.
Postęp Final Fantasy:
FF I - 100% :)
FF II - 100% :)
FF III - 100% :)
FF IV - Dwarven Castle
FF V - 0%
FF VI - 0%
FF VII - 100% :)
FF VIII - Koniec 1 CD
FF IX - Koniec CD2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”