FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

kwazi pisze:kubam napisał/a:
i od ktorego momentu moge z nim grac?

Nie wiem kiedy najwcześniej - ale na bank od momentu przejęcia kontroli nad Gardenem na 2 CD
o ile dobrze pamietam to aby wyzwał cię do gry Jack musisz posiadać około 65 różnych kart
kubam

Post autor: kubam »

Chyba raczej nie od 65 kart bo mam 165 i tak go nie ma, ale i tak jestem na 1 CD dopiero wiec poczekam sobie i na drugim sie zabiore do roboty ;]. W sumie to mam jeszcze jedno pytanie - wiem ze napewno bylo duzo razy mowione na forum itp. ale jak walcze z T-Rexem (po te dragon fangi) to jzu doszedlem do 50 levelu na 1 cd i ani jednej nie zdobylem. Tylko Dino Bone zostaje po nim. Moze cos zle robie bo zaczyna mnie to irytowac powoli
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

kubam pisze:to jzu doszedlem do 50 levelu na 1 cd i ani jednej nie zdobylem. Tylko Dino Bone zostaje po nim. Moze cos zle robie bo zaczyna mnie to irytowac powoli
Nic źle nie robisz - tylko cierpliwość w tej sytuacji może cię uratować... Mi Dragon Fangi na 30lv już poleciały... Kwestia szczęścia więc próbuj do skutku ;)
Soul
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 20:29

Post autor: Soul »

Tak się zastanawiam, Dragon Fangi mogą polecieć zarówno z dinozaurów w Gardenie jak i w z tych spotkanych w lasach?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Soul pisze:Tak się zastanawiam, Dragon Fangi mogą polecieć zarówno z dinozaurów w Gardenie jak i w z tych spotkanych w lasach?
T-Rex to T-Rex .... nie ma znaczenia gdzie występuje...
Soul
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 20:29

Post autor: Soul »

Tak właśnie mi się wydawało, ale pewności nie miałem po wczorajszym bieganiu po lesie..
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

kubam pisze:Chyba raczej nie od 65 kart bo mam 165 i tak go nie ma, ale i tak jestem na 1 CD dopiero wiec poczekam sobie i na drugim sie zabiore do roboty ;]
I tutaj żeśmy się nie zrozumieli, ty masz 165 kart jako ilość a nie różnych typów, w grze masz tylko 110 róznych typów katr (po 11 na każdy z 10 poziomów). a jak ja juz przedtem pisałem musisz mieć jakieś 65 różnych kart, a nie po kilka tego samego typu. po zdobyciu 65-ej karty zapewniam że Jack cię wyzwie bo ja tak robiłem i mnie wyzwał do gry.
kubam

Post autor: kubam »

faktycznie, dzieki
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

Właśnie robie sobie questa z Tonberry King. Wie ktoś może o czego zależy siła ataku Tonberrego (tych normalnych nie króla) ? Everyone Grudge bodajże sie nazywa. Każdej postaci odbiera inną ilość hp i nie wiem dlaczego. Czy da sie jakoś ten atak osłabić?
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

zbiku90 pisze:Właśnie robie sobie questa z Tonberry King. Wie ktoś może o czego zależy siła ataku Tonberrego (tych normalnych nie króla) ? Everyone Grudge bodajże sie nazywa. Każdej postaci odbiera inną ilość hp i nie wiem dlaczego. Czy da sie jakoś ten atak osłabić?
Da się, jeśli rozpoczniesz grę od nowa i nie będziesz zabijał. Everyone's Grudge to atak bazowany na ilości zabitych przeciwników w trakcie całej gry, im więcej zabijesz potworków daną postacią tym mocniej oberwiesz.
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

No rzeczywiscie tak jest bo Squall obrywa najbardziej zawsze... Teraz mam inne zmartwienie. Zabiłem już 22 sztuki i nic sie nie stało, a w opisie pisze że King pojawia sie od razu po 20-tej walce. Może dlatego że jestem już pod koniec 3 CD? W Lunatic Pandorze jeszcze nie byłem, tylko robie sobie questy i ulepszam bronie. Właśnie zdobyłem Odina a Tonberry cos nie chce sie pokazać :( Szkoda by było bo to jeden z lepszych GFów...
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Najpierw musisz zdobyć samego Odina, a POTEM zabić 20 kurdupli, o ile się nie mylę >>".
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Haichi dobrze gada. Pozato Król pojawia się około 20 walki. U mnie raz był w trakcie 15, innym razem za 23.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Być może gra zalicza zabite Tonberries przed Odinem, ale dopóki Odin nie zostanie pokonany dopóty Tonberry King nie będzie dostępny.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

Dzięki wam wszystkim wielkie za szybkie odpowiedzi :) Najpierw zdobyłem Odina później wybiłem 22 sztuki (na 100% bo każdego odchaczałem na karteczce) , a myślałem że wystarczy równe 20 i że 21-a walka będzie z królem. Zaraz wracam do katowania Tonberrych, zobaczy sie ile było potrzeba w moim wypadku ;)
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”