FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Fabirej
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 21 mar, 2008 18:12
Lokalizacja: Ze swiata FF

Post autor: Fabirej »

Hanibal32167 pisze:Na CD 1 nie ma CW.
Możesz spróbować jeszcze walki z Forbiddenem.
A z Czego moge wydobyc to predzej? Ochu czy Forbiddena?Na Ochu wbilem prawie wszystkim 100 lvl'e i jeszcze nie ma... I ile takie probowanie zdobycia tego moze trwac??
Nie ma opisu...Komuna ukradla ;[
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

tak szczerze to jak grałam, polowałam na ochu - jako, że nie chciałam za bardzo podbijać exp, na dzień dobry - mug, a potem ucieczka - średnio na dziesięć walk jeden drop to był właśnie force armlet. Wracając do Twojego pytania - mi zajeło to ok. 2 godzin, ale to zależy od szczęścia - jak grał mój facet, wywalił mu po 3 walkach. Próbuj dalej
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
darostrong

Post autor: darostrong »

Mam pytanie moje gf-y sa na 100lv nauczyłem ich wszystkich zdolnosci a mimo to nie moge kozystc z takich funkcji jak hagllei familar :( czy moze mi ktos to wyjasnic
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

CoD pisze:Co to jest hagllei familar? Oo
Jemu chyba chodzi o Haggle i Familiar, zdolności jakie ma do wyuczenia Tonberry :lol:
darostrong pisze:Mam pytanie moje gf-y sa na 100lv nauczyłem ich wszystkich zdolnosci a mimo to nie moge kozystc z takich funkcji jak hagllei familar :( czy moze mi ktos to wyjasnic
Te zdolności są używane w tylko w przypadku sklepów, poszerzają ofertę o rzadkie przedmioty (Familiar) i zmniejszają cenę (Haggle). Dzięki nim możesz np. kupić w sklepie z Eshtar niektóre magazyny uczące limitów.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
darostrong

Post autor: darostrong »

ok dzieki jeszcze jedno pytanie c czego da rade zrobic hero oprocz card mod i dostania ich od seifera
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Fabirej
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 21 mar, 2008 18:12
Lokalizacja: Ze swiata FF

Post autor: Fabirej »

Ajudah pisze:tak szczerze to jak grałam, polowałam na ochu - jako, że nie chciałam za bardzo podbijać exp, na dzień dobry - mug, a potem ucieczka - średnio na dziesięć walk jeden drop to był właśnie force armlet. Wracając do Twojego pytania - mi zajeło to ok. 2 godzin, ale to zależy od szczęścia - jak grał mój facet, wywalił mu po 3 walkach. Próbuj dalej
Sadzisz,ze predzej wykradne ten przedmiot od Ochu niz wywalcze?Wolalbym jak najszybszy sposob:)
Nie ma opisu...Komuna ukradla ;[
darostrong

Post autor: darostrong »

Mimo to ze jestem w sklepie dalej nie moge kozystac z Familiar i haggle prosze o pomoc
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

darostrong pisze:Mimo to ze jestem w sklepie dalej nie moge kozystac z Familiar i haggle prosze o pomoc
Jezzzu... one działają automatycznie >.<' Nie trzeba z niczego korzystać...
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez kwazi, łącznie zmieniany 1 raz.
Kasumi

Post autor: Kasumi »

Mam problem z questem winhill vase, robię wszystko po kolei tak jak w opisie przejścia do momentu ostatniego kawałka wazy. Po "rozmowie" z kotem w Pubie Raine schodzę na dół podchodzę do kwiatków na stole i wciskam x - nic się nie dzieje. Próbowałam podchodzić już z każdej strony do tego stolika a nawet do innych, może ktoś zapomniał o jakimś szczególe który jeszcze przy tym queście należy wykonać aby pojawił się duch Raine?
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Kasumi pisze:Mam problem z questem winhill vase, robię wszystko po kolei tak jak w opisie przejścia do momentu ostatniego kawałka wazy. Po "rozmowie" z kotem w Pubie Raine schodzę na dół podchodzę do kwiatków na stole i wciskam x - nic się nie dzieje. Próbowałam podchodzić już z każdej strony do tego stolika a nawet do innych, może ktoś zapomniał o jakimś szczególe który jeszcze przy tym queście należy wykonać aby pojawił się duch Raine?
1. W rezydencji zbadaj zbroję po lewej stronie pomieszczenia a wyskoczy dialog i zbroja zacznie chodzić i się rozsypie. Z rozsypanej zbroi wybiegnie Chocobo gubiądz kawałek wazy.
2. W środkowej części miasta jest lokalizacja gdzie przebiegają przez drogę małe chocobo, należy w przebiegającego chocoba wbiegnąć i wtedy on zgubi kolejny kawałek wazy.
3. Jest w Kwiaciarni. Należy sprawdzić kwiaty w dolnej części kwiaciarni a starsza pani zacznie dialog opowiadając o Raine. Po dialogu sprawdź jeszcze raz a zdobędziesz kolejną część wazy.
4. W pubie gdzie Lagoona spotkał się z Kairosem, wejdź na piętro i porozmawiaj z kotem. Następnie zejdź na dół i sprawdź biały kwiat na stoliku w prawej dolnej części pubu i ruszy fabuła. sprubój podejść do kota który się pojawi a otrzymasz ostatnią część wazy.

Teraz należy wrócić do rezydencji i przekazać kawałki wazy jej właścicielowi a otrzymasz od niego nagrodę.

no i to by było na tyle, ja tak zrobiłem jak opisane powyrzej i nie miałem problemów :)

Źródło Tekstu
Kasumi

Post autor: Kasumi »

"4. W pubie gdzie Lagoona spotkał się z Kairosem, wejdź na piętro i porozmawiaj z kotem. Następnie zejdź na dół i sprawdź biały kwiat na stoliku w prawej dolnej części pubu i ruszy fabuła. sprubój podejść do kota który się pojawi a otrzymasz ostatnią część wazy."

Zrobiłam dokładnie tak jak w opisie i nic się nie dzieje kiedy podchodzę do tego stolika.W akcie desperacji wciskałam uparcie X przy każdym stoliku stojąc w różnych miejscach bokiem, przodem, na wszystkie możliwe sposoby i nic :sad:
Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

a na pewno robiłaś to wszystko w takiej kolejności? bo pewnego razu też miałam problem z kwiatkiem(robiłam: skrzyżowanie, pub), a po znalezieniu kawałków wazy w podanej przez andchaosa kolejności akcja ruszyła mi tam bez problemu
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Awatar użytkownika
Seifer
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: ndz 10 cze, 2007 12:40
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: Seifer »

Spróbuj kilka razy porozmawiac z kobieta w pomieszczeniu z kotem. W moim przypadku to pomogło.
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Kasumi pisze:"4. W pubie gdzie Lagoona spotkał się z Kairosem, wejdź na piętro i porozmawiaj z kotem. Następnie zejdź na dół i sprawdź biały kwiat na stoliku w prawej dolnej części pubu i ruszy fabuła. sprubój podejść do kota który się pojawi a otrzymasz ostatnią część wazy."

Zrobiłam dokładnie tak jak w opisie i nic się nie dzieje kiedy podchodzę do tego stolika.W akcie desperacji wciskałam uparcie X przy każdym stoliku stojąc w różnych miejscach bokiem, przodem, na wszystkie możliwe sposoby i nic :sad:
Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?
Kot jak kot - gadales z ta artystka (osoba ktora tam mieszka, ten sam pokoj z kotem)? Ona ma pare kwestii, jak zacznie sie powtarzac to wtedy dopiero dostaniesz waze. Opis jest bledny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”