FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

cinmar

Post autor: cinmar »

kto moze sie jej nauczyc ?? (komendy ribbon)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

... zdobywa się ją tylko w Chocobo World - a nauczyć może się jej każdy GF - wystarczy użyć Amnesia Greens i oduczyć się danym GFem wybranej umiejętności a następnie wyuczyć go Ribbon dzieki przedmiotowi uzyskanemu z Chocobo World.
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

cinmar pisze:mam problem. jestem na 3 plycie przed ostatnia misja w lunatic pandora . wchodze tam ale nigdzie nie widze rajin i fujin z ktorymi mialem walczyc. bylem juz w palacu prezydenckim w eshtar. co musze zrobic ??
Z R&F walczysz zaraz po wbiciu sie Ragnarokiem do lunatic, w tears point.
Awatar użytkownika
childrenofbodom
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: childrenofbodom »

a jakiego gf można tego nauczyć i jaki sposób ? thx
+FOLLOW THE REAPER+
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

childrenofbodom pisze:a jakiego gf można tego nauczyć i jaki sposób ? thx
ja ciut wyżej pisze:... zdobywa się ją tylko w Chocobo World - a nauczyć może się jej każdy GF - wystarczy użyć Amnesia Greens i oduczyć się danym GFem wybranej umiejętności a następnie wyuczyć go Ribbon dzieki przedmiotowi uzyskanemu z Chocobo World.
:roll: czytaj ze zrozumieniem >__>'
czesiek7

Post autor: czesiek7 »

Który to właściciel pubu w Timber od którego można wygrać karte Doomtraina?
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

czesiek7 pisze:Który to właściciel pubu w Timber od którego można wygrać karte Doomtraina?
O ile mi wiadomo to jest tylko jeden pub w Timber :)
Przez pub przechodzisz jak chcesz się dostać do stacji telewizyjnej ;)
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
childrenofbodom
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: childrenofbodom »

mam pytanie
zamek ultimenci ...
Sługa: Catoblepas
do zdobycia: Status Atk, GF Alexander*

Tu należy posłużyć się obiema drużynami. Konieczne będzie chwilowe przekazanie Diablosa słabszemu z zespołów, by mógł skorzystać z Enc-None GFa. Niech wejdzie po schodach do góry i w lewo. Schodkami na dół i cały czas na północ, aż dojdzie do windy. Przełącz się na grupę ze Squallem - niech uda się do galerii, a w następnej sali zamiast do podziemi, niech wejdzie schodami na górę i przejdzie przez drzwi po lewej. Niech cały czas idzie na zachód, aż znajdzie się na górnej windzie. Jeśli windy nie ruszą będzie trzeba pomieszać trochę w składach drużyn, aż w końcu się uda. Słabeusze podjadą windą na górę - weź klucz z komnaty po lewej stronie i wróć na wagę. Teraz udaj się do piwnicy i tam użyj klucza do wodnego upustu. eeee jakie piwnice i jaki wodny upust ? nie za bardzo wiem gdzie tego szukać pierwszy klucz zdobyłem ale co dalej ?
+FOLLOW THE REAPER+
czesiek7

Post autor: czesiek7 »

..::PHOENIX::.. pisze:
czesiek7 pisze:Który to właściciel pubu w Timber od którego można wygrać karte Doomtraina?
O ile mi wiadomo to jest tylko jeden pub w Timber :)
Przez pub przechodzisz jak chcesz się dostać do stacji telewizyjnej ;)
Ale ktora to postac i gdzie ona jest, to ten(w gornym prawym rogu) co w pubie proponuje gre w karty??
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

czesiek7 pisze:Ale ktora to postac i gdzie ona jest, to ten co w pubie proponuje gre w karty??
Gubawy facet za kontuarem w górnym prawym rogu pubu
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

mam pytanie bo jestem na 3 CD (już z jakieś pół roku :) ) i teraz zaczełem grać w chocobo world lecz już dawno temu ukończyłem questy z lasami chocobo i nie bardzo wiem z kąd mam zdobyć Gysahl Greens bo niestety nie kupiłem od chocoboya, próbowałem w wiosce Wynhill (czy jakoś tak sie to nazywalo) i otrzymałem jeden ale kolejne biegające chocobo zwiewają jak mnie widzą i drugi raz nie potrafie zdobyć tu Gysahl Greens, trzeba odczekac jakiś czas by znowu szło kopną te biegające chocoby by otrzymać przedmiot???? bo o ile wiem szanse na zdobycie w chocobo world Gysahl Greens są dosyć niskie bo trzeba zdobyć przedmiot typu B.
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

mogę sie mylić, ale zdaje mi sie ze chocoboya można spotkać w świętym lasku chocobo
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

andchaos pisze:otrzymałem jeden ale kolejne biegające chocobo zwiewają jak mnie widzą i drugi raz nie potrafie zdobyć tu Gysahl Greens, trzeba odczekac jakiś czas by znowu szło kopną te biegające chocoby by otrzymać przedmiot????
To jak się kopnie chocobo to dostanie się Greensa ?? Nie wiedziałem xD myślałem, że wtedy dostaje się Phoenix Pinion ;)
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Ajudah pisze:mogę sie mylić, ale zdaje mi sie ze chocoboya można spotkać w świętym lasku chocobo
nie chocoboya niema, ale za to stoi tam mały chocobo od którego po kazdym zagadaniu otrzymuje Gysahl Greens za 600 Gil, aby ponownie zagadać trzeba wyjść i wejść ponownie do lasu. dzięki za podpowiedź, gdybyś nie wspomniała o świętym lasku chocobo to pewnie bym się tam nie udał :)
..::PHOENIX::.. pisze:To jak się kopnie chocobo to dostanie się Greensa ?? Nie wiedziałem xD myślałem, że wtedy dostaje się Phoenix Pinion
Też, ja dostałem Gysahl Greens, kawałek wazonu i Phoenix Pinion, ale myślałem że można to powtarzać by dostać więcej Gysahl Greens, widocznie tak się nie da.

Edit:
Mam kolejne pytanie:
czy ktoś ukończył już Chocobo World, bo mam problem z zdobyciem ostatniej gwiadki (najsilniejszego ataku), po dojsciu na poziom 100 jakiś tam czarodziejo podobny typek porwał coco no i tyle, teraz od dwóch dni szwędam się po poziomie 100 i nic, wyczytałem na game faqs że trzeba wygrać 200 walk na poziomie 100 by walczyć z bossem, ale ja juz stoczyłem ponad 400 walk i nadal nic, dlaczego? no ogólnie nic innego w grze nie umie zrobić jak dalej chodzić po mapce i wchodzić w te punkty zdarzeń, ale może jest jakaś lista prawdopodobieństwa która wytłumaczy jakie są szanse na spotkanie bossa, lub może ktoś wie jak zwiększyć prawdopodobieństwo że pojawi mi się boss by ratować coco?
WunderWaffel

Post autor: WunderWaffel »

Ja mam taki problem.
Jestem na 3 płycie wyrzenowałem Squalla na 100 lvl a jego ho wynosi marne ` 5000 hp...
Podpiąłem mu Full-Life (pare sztuk) ale g...
Co trzeba zrobic by miał on 9999 hp?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”