FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Alpha

Post autor: Alpha »

Nie chce mi sie was meczyc ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy komus z was sie zdarzylo ze po wygranej walce z Bahamutem, ze gdy wchodzicie jeszcze raz do deep sea reaserch facility to nie ma tam save pointa (ktory powinien byc) i nie mozna zejsc na dol? Za pomoc serdeczne dzieki :)
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Alpha pisze:po wygranej walce z Bahamutem, ze gdy wchodzicie jeszcze raz do deep sea reaserch facility to nie ma tam save pointa (ktory powinien byc)
Tak zdarza się wystarczy, że wsiądziesz do ragnaroka pogadasz z wszystkimi i wrócisz save point powinien być :D
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

witersbah pisze: 1. W ktorym miejscu trzeba stac w Winhil w domu Raine zeby moc obejrzec kwiat i otrzymac czesc wazy.Dodam że obeszłem stół w prawym dolnym rogu dookoła wciskajac klawisz akcji i nic , dla zasady obeszłem też drugi stół.Oczywiscie rozmawialem juz z kotem i mam 3 czesci wazy.
Sam sie wlasnei zastanawiam.. niby trza gadac z kotem pare razy ale mi sie odezwal tylko raz.. dziwne.

edit/ e juz wiem, kot jak kot ale trzeba pogadac z ta artystka az powie cos innego, wtedy po obejrzeniu kwiatu pojawi sie kot przy barze i on ma czesc wazy.
mindcrasher

Post autor: mindcrasher »

Witam, czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego nagminnie giną mi karty pierwszego levelu i to nie na sztuki ale od razu wszystki z danego gatunku??
pozdro
Awatar użytkownika
Oshin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 16:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Oshin »

Hmm...ciekawe. jeśli grasz na PC to może jakiś bug?:P
młody i silny psychopata bez godła i sztandaru w którego głowie tańczy szaman a w sercu pali czarny palacz......
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Mnie też ginęły jak grałem w FFVIII ... tzn. na początku zginęły mi te które dostaje się od gościa na mostku nieopodal klasy lekcyjnej. Jak je odzyskałem to już nie ginęły. A ty próbowałeś je odzyskiwać?

EDIT: ... ja to też jestem _-_" ... napisałeś przecież nagminnie więc zapewne już próbowałeś w jakiś sposób odzyskać. Możesz spróbować dodać je jakimś save editorem ... chociaż w sumie nie wiem po co ci karty pierwszego poziomu.
mindcrasher

Post autor: mindcrasher »

Witam ponownie, oczywiście, że je odzyskałem po czym znowu zgineły mi karty z trzech gatunków, nie wiem dlaczego tak sie dzieje.
A po co mi one, oczywiście dla satysfakcji, pozdro
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

mindcrasher pisze:Witam ponownie, oczywiście, że je odzyskałem po czym znowu zgineły mi karty z trzech gatunków, nie wiem dlaczego tak sie dzieje.
A po co mi one, oczywiście dla satysfakcji, pozdro
FFVIII ma chyba najdziwniejsze bugi ze wszystkich części serii xD ... anyway, sprawa dosyć kłopotliwa - tak jak już wspominałem - spróbuj save editor. Może wtedy karty zostaną na stałe.
mindcrasher

Post autor: mindcrasher »

Witam ponownie, jak najłatwiej i najszybiej załatwić sobie dragon fang i pulse ammo będąc na 3 płytce, pozdro
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Dobrze by było gdybyś przejżał najpierw stronkę przed zadawaniem pytań!!!
bo jest na niej wszystko o co pytasz i znacznie więcej ;)

Dragon Fang (np. blue dragon)

Pulse Ammo (Refine)
cinmar

Post autor: cinmar »

witam wszystkich. chce sie dowiedziec jak mozna latwo pokonac bahamuta?? ma ktos na niego jakis sposob ??
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

cinmar pisze:witam wszystkich. chce sie dowiedziec jak mozna latwo pokonac bahamuta?? ma ktos na niego jakis sposob ??
na wszystko jest najlepszy Lionheart aqualla - lub The End Selphi - pozostale informacje - sprawdz w opisach w krypcie
cinmar

Post autor: cinmar »

jaka druzyne polecacie na bossow ?
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

cinmar pisze:jaka druzyne polecacie na bossow ?
Ta, ktora masz najelepiej rozbudowana - z tymi junctionami jakie masz najlepsze (uprzedze pytanie) ;D


squal rulez ;p
Awatar użytkownika
childrenofbodom
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: childrenofbodom »

mam pytanko :D
gdzie i w jaki sposób mogę zdobyć stell pipe ?
+FOLLOW THE REAPER+
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”