FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Kup. I tyle. :roll: Jak grasz na ePSXe, to sobie daruj.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

jak by co to ja mam Pocket Station ale wersja PC ale nie mam FF VIII na kopna tylko na psx wiec jest dla mnie bez uzyteczny
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

O__o' Kimahri8, weź mi to na polski przetłumacz co przed momentem napisałeś... Czyli twierdzisz, że masz Pocket Station na kompa (które nie istnieje - jest gierka Chocobo World - a nie Pocket Station) ale nie posiadasz wersji FF8 na PC tylko na PSX?
ciumcia pisze:a jak to mozna zdobyc :D ???
Pocket Station to połączenie karty pamięci z Tamagoohi (czy jak to się tam pisze XD)
A wygląda to tak.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

o ile sie nie myle to Pocket Station do kompa wepchnac sie nie da. chyba ze sie myle. (odpowiedz mi na te pytanie a ja ci to wszystko wytlumacze.) :)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Kimahri8 pisze:o ile sie nie myle to Pocket Station do kompa wepchnac sie nie da.
OMFG -__-' patrz ==> mój ostatni post:
kwazi pisze:Pocket Station na kompa (które nie istnieje
Naucz się czytać ze zrozumieniem... Przecież napisałem, że Pocketstation na kompa nie istnieje (czyli: nie ma, nie było i nie będzie!). To jest urządzenie peryferyjne, przydatne w niewielu gierkach na PSX - poza Japonią szału nie zrobiło...
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

no wlasnie mam taki program ktory w dzialaniu calkowicie wyglada jak Pocketstation
i jest na nim gierka Chocobo World. i dziala w pelni bo gralem u kolegi. i napisalem ze JEST MI BEZ UZYTECZNA BO NIE MAM FF VIII NA PC.

[ Dodano: Wto 07 Lut, 2006 20:40 ]
i dalo sie nauczyc boko wszystkich atakow
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

do czego masz to pocket station? bo jesli dziala z epsxe to mozesz mi podac linka do niego albo wyslac mi go na maila? chyba ze epsxe go nie potrzebuje
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ten program jest razem z FF8 na PC... whatever o_o'
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

nie tem programik kupilem na allegro ^^ i nie jest na plytce z FFVIII
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Jak wiadomo limit Squall'a ma 4 zakończenia: Rough Divide, Fated Circle, Blasting Zone i Lion Heart. Czytli (teoretycznie) szansa na wystąpienie każdego - zakładając, że go już umiemy - wynosi 25%.

I teraz moje pytanie: czy jeżeli od razu rozbudujemy broń z Revolvera do Lion Heart to jest większa szansa na wskoczenie Lion Heart? (teoretycznie 50% - bo odpadają końcówki Fated Circle i Blasting Zone ). Wiem, że Luck odgrywa tu ogromną rolę, ale chciałbym się dowiedzieć czy warto oszczędzać od razu na ostatnią modernizacje...

Mam nadzieje, że nie zagmatwałem za mocno :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

OneWingedAngel pisze:Wtedy masz 33.3%, jeżeli niebędziesz mieć FC i BZ
Fajnie by było, ale to tylko marzenia
OneWingedAngel pisze:ale ja jakimś cudem je miałem po upgradzie z Revolvera.
Ano właśnie - to nie tylko u ciebie tak jest, bo u mnie też, czyli wygląda na to, że czekanie z upgrade'em na samego Lion hearta nic nie daje - i tak zawsze będą cztery finishing moves.
kwazi pisze:Czyli pooszczędzam na Liona ^^. Dzieki za szybką odpowiedź n To pytanie nutowało mnie już od dawna n
Jak wyżej - nie ma sensu, bo i tak nic ci to nie da.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

jak sie od razu zupgreaduje do lionhearta to i tak masz wszystle koncowki wiec nie ma co liczyc ze tym sposobem bedzie ci lh wychodzil czesciej... moze musisz liczyc na luck - ale ja nie wiem jak do dokladnie dziala.
gdzies w jakiejs gazecie przeczytalem ze trzeba "nie trafic raz czy 2 to wtedy napewno wyjdzie ci ostatni limit" - ale imo to tylko kolejna plotka
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

IzzY pisze:"nie trafic raz czy 2 to wtedy napewno wyjdzie ci ostatni limit" - ale imo to tylko kolejna plotka
czasami faktycznie tak mi się zdarzało, ale nie sądze by to był jakis pewny sposób.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Adikos

Post autor: Adikos »

HELP ! :(
kurde uparlem sie aby na 2 cd miec lionhearta :p ale nie moge zdobyc pulse ammo ... szukam ruby draga na centra-serengti plains i go ni ma :( wie ktos jak zodbyc laser cannon aby go na pulse ammo wymienic? zbierac 14 kart tez nie ma sensu (mam 6) poniewaz wjechala im wiksa na random .... pls help
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Pulse Ammos - Możesz otrzymać za pomocą umiejętności refine z 1/5 Laser Cannon, 1/10 Energy Crystal, 1/20 Power Generator. Jak widać potrzebne będą dwa Energy Crystal. Znajdziesz je pokonując Behemoth'a, Elnoyle'a bądź Ruby Dragon'a. Możesz również zmodyfikować kartę Elnoyle'a.
Behemotha znajdziesz w Esthar, Deep Sea Research Facility i w Lunatic Pandora.
Elnoyle występuje w Eshtar a Ruby Dragona znajdziesz w następujących lokacjach: Trabia Canyon Centra - Serengeti Plains, Esthar - Nortes Mountains, Island Closest to Heaven, Deep Sea Research Facility.

Gdy już znajdziesz dwa Energy Crystals zamień je w Pulse Ammo i po sprawie.
Adikos pisze:ale nie moge zdobyc pulse ammo ... szukam ruby draga na centra-serengti plains i go ni ma
Moja rada - gada szukaj w lasach... Rzuci ci EC jesli bedzie miał wysoki Lv (Tonbery - Lv Up Ability). Tylko wróżę Ci ciężką przeprawe (bo jak wiadomo to bardzo inteligentny smok - rzuca na siebie Reflect _^_).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”