Czy morph liczy sie jako kill dla Vincenta ?

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Juton
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pn 20 sie, 2012 11:40

Czy morph liczy sie jako kill dla Vincenta ?

Post autor: Juton »

Witam.

Dłuzszy czas morphuje sobie source vincentem i z tego co widze dmg mi nie wzrasta, co jest dziwne bo na zagranicznych forach pisza ze morph liczy sie jako kill. Wiec nie wiem czy oni klamia czy mam jakis bug. Sprawa jest o tyle dziwna ze jak zalozylem wysoko poziomowe materie na barreta to morph zabiera mi spokojnie 9999, a Vincet zaledwie 3000. Mam zalozony death penalty na nim. Dziwi mnie tez fakt ze Cloud zabiera z morpha tez okolo 3000 dmg mimo hp 9999/9999 na Ultima weapon. i oczywiscie mam atak wymaxowany na 255 na kazdej postaci.

Rownie dobrze sam moglbym to przetestowac, ale samo maxowanie statow jest zmudne wiec licze na pomoc forum. :P
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Re: Czy morph liczy sie jako kill dla Vincenta ?

Post autor: AUDION »

Juton pisze:Dłuzszy czas morphuje sobie source vincentem i z tego co widze dmg mi nie wzrasta, co jest dziwne bo na zagranicznych forach pisza ze morph liczy sie jako kill.
Nie ma to jak samemu do czegoś dojść i ty jak widzę właśnie to zrobiłeś. Skoro nie widzisz, by obrażenia wzrastały, to najpewniej morph nie liczy się do ilości ubitych przeciwników. Czas przywyknąć, że na wszystkich forach znajdziesz wielu, którzy gdzieś zasłyszą plotkę i ją rozsiewają samemu tego nie sprawdzając.

P.S. Najlepsza do morphowania jest Yuffie, bo nie wymaga wypasionych parametrów, ani materii, by w galenice zadawać morphem "9999" obrażeń :P
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Juton
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pn 20 sie, 2012 11:40

Post autor: Juton »

Nie ma to jak samemu do czegoś dojść i ty jak widzę właśnie to zrobiłeś. Skoro nie widzisz, by obrażenia wzrastały, to najpewniej morph nie liczy się do ilości ubitych przeciwników
Masz racje wniosek byl oczywisty, ale doświadczenie nauczylo mnie ze nie wszystko co sie świeci jest złotem, dlatego warto sie spytac moze jest cos czego nie wiem albo nie rozumiem.

Np. moze osiagnalem limit obrazen Vincentem i kolejny kill nie da mi wiecej dmg itp (co ma sens poniewaz Cloud nie moze wyjsc ponad dmg 3000 z full hp i Ultima weapon).
cast
Kupo!
Kupo!
Posty: 78
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 19:56

Post autor: cast »

Juton pisze:(co ma sens poniewaz Cloud nie moze wyjsc ponad dmg 3000 z full hp i Ultima weapon).
A to ciekawe, bo swego czasu solując Emeralda Cloudem robiłem Omnislashem po 5000-5500 na cios, a i to po dostaniu w twarz, czyli na około 2500 HP. Oczywiście bez śrubowania statystyk.
Juton
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pn 20 sie, 2012 11:40

Post autor: Juton »

cast ja caly czas pisze o dmg z morpha. to ze Cloud normalnym atakiem zabiera mi 9999 czy tez na omnislashu 9999 za hita to jest normalka.

[glow=orange]GGY: Jeszcze raz zobaczę brak DUŻYCH liter w poście, będzie warn. Tego się czytać nie da. [/glow]
Ostatnio zmieniony sob 25 sie, 2012 18:02 przez Juton, łącznie zmieniany 1 raz.
cast
Kupo!
Kupo!
Posty: 78
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 19:56

Post autor: cast »

Ah, racja. Morph to Morph. Potrzebna rzecz.
:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”