Leviatan Scale

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Tomek_n
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: ndz 14 mar, 2010 16:12

Leviatan Scale

Post autor: Tomek_n »

Mam kolejny problem, z racji, że w Junon przeoczyłem Leviatan Scale to dodałęm je sobie do ekwipunku za pomocą Black Chcobo, ale gdy idę do Wutain wchodzę do jaskini i podchodzę do ognia to Cloud tylko odskakuje. I tu moje pytanie co zrobić by ugasił ogień?

GGY: Do tego jest Ci potrzebny cały oddzielny temat, jak rozumiem? Nie można dopisać pytania do ogólnego, który i tak stoi nieruszony od tygodni? Dzizas.
Ostatnio zmieniony pn 20 lut, 2012 10:43 przez Tomek_n, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Tomek_n pisze:Wutain wchodzę do jaskini i podchodzę do ognia to Cloud tylko odskakuje. I tu moje pytanie co zrobić by ugasił ogień?
Bo nie masz Leviathan Scales. Wydaje mi się - ale nie mam pewności - że po tym jak je przegapisz (bo do reaktora Junon potem wejść już się nie da), będzie można wykopać Leviathan Scales w Bone Village. Powtarzam - wydaję mi się, ale nie jestem pewna.

100% pewności za to mam, że bez Leviathan Scales pożaru nie ugasisz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Tomek_n
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: ndz 14 mar, 2010 16:12

Post autor: Tomek_n »

Sephiria pisze:
Bo nie masz Leviathan Scales.
Przecierze napisałem, że dodałem, je sobie edytorem sawvów.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Tomek_n pisze:Przecierze napisałem, że dodałem, je sobie edytorem sawvów.
I tu tkwi twój problem - gra zachowuje się, jakby ich nie widziała i rezultat jest ten sam. W ogólnym rozrachunku wychodzi na moje.

Trzeba było się lekko cofnąć zamiast cheatować - zaoszczędziłbyś czas na kombinowanie i szukanie po forach. Teraz masz już tylko opcję Load Save.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”