Problem ze złotym Chocobo

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

zagan84
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: sob 01 maja, 2010 00:09
Lokalizacja: KCN

Problem ze złotym Chocobo

Post autor: zagan84 »

Witam mam mały problem ze zdobyciem złotego Chocobo.Kiedy krzyżuję czarnego rangi S z żółtym Wonderful(zarówno rangi C jak i S) powstaje mi czarny Chocobo,bądź żółty(chyba że to jest złoty bez umiejętności biegania po wodzie i górach:).Dodam że do krzyżowania używam oczywiście Zeio Nut.
Potasan
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: śr 21 gru, 2011 21:57

Post autor: Potasan »

Oba muszą być co najmniej rangi A (u mnie Black był S, a Wonderful A) i podziałało.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

dwie s-klasy i macie zlotego choco :)

Nigdy w tym systemie nie miałem problemów , jak dobrze się karmi kuraki to same dojrzewają i mają sporo zapasów na choco rides ...
www.ttadvance.ca - let's play
zagan84
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: sob 01 maja, 2010 00:09
Lokalizacja: KCN

Post autor: zagan84 »

u mnie i czarny i żółty mają rangę S :/
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Jedyne wytłumaczenie Twojego problemu to taki , że żółty nie jest 'wonderfull' ... Jeśli kojarze to takie żółte na śniegach się łapało , ale mogę się mylić ... z 10 lat temu wychodowałem ostatnie złote...
www.ttadvance.ca - let's play
zagan84
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: sob 01 maja, 2010 00:09
Lokalizacja: KCN

Post autor: zagan84 »

na 99,9% jest:] no nic może znajdzie się ktoś kto miał podobny problem i go rozwiązał. postępuję zgodnie ze wskazówkami z solucji i LYPA.Tak czy siak dzięki za dobre chęci.

[ Dodano: Czw 22 Gru, 2011 22:52 ]
Aha! co do 10 lat abstynencji FF to też właśnie wróciłem do lat młodości,tyle że 10 lat temu jakoś nie myślałem o tym żeby skończyć grę na 100% czy chociaż 80%, tylko byle ukończyć bez solucji:) a teraz jakoś mnie naszło. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Oray80 pisze:Jedyne wytłumaczenie Twojego problemu to taki , że żółty nie jest 'wonderfull' ... Jeśli kojarze to takie żółte na śniegach się łapało , ale mogę się mylić ... z 10 lat temu wychodowałem ostatnie złote...
tak, a zależało to od przeciwników którzy się pojawiali z chocobo, musiały być dwa kruliczki i wtedy był to wonderfull.
zagan84 pisze:u mnie i czarny i żółty mają rangę S
Hodowla chocobo to jeden z wielu podstawowych problemów dla graczy którzy przechodzą grę z solucją w ręce, a zazwyczaj błąd polega na tym że próbują krzyżować chocoby nim w ogule pewien starzec im powie jak się to robi. Z reguły w RPG wpierw idzie się po jeden event by odblokował drugi.

odsyłam do strony: Krypty

bądźcie pewni że tak jak tam jest napisane, tak to działa. A w razie nie powodzenia pogadajcie ponownie z tym dziadkiem od chocobów, pewnie jest tam jakiś współczynnik losowy przy krzyżowaniu, ale z reguły miałem za pierwszym razem tego, którego chciałem wyhodować.
Powodzenia.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

andchaos pisze:ale z reguły miałem za pierwszym razem tego, którego chciałem wyhodować.
Amen.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”