Problem Zbocze Gaea

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

karol555
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: śr 13 lip, 2011 13:46

Problem Zbocze Gaea

Post autor: karol555 »

Witam mam taki problem gyz jestem na Zboczu Gaea

Cytuje kawalek opisu :" Po pokonaniu przeciwnika można wrócić do Save Pointu, ale zastanów się bo łatwo się natknąć na smoka! Ten jest również dość trudny, ale można mu ukraść świetną Dragon Armlet. Jeżeli nie masz dość sił, to lepiej iść dalej do przodu. Czeka cię kolejna wspinaczka, ale tylko chwilowa, by dotrzeć na krawędź olbrzymiego krateru. Obejrzysz również efektowną animację."

Rzecz dzieje sie po pokonaniu schizo gdy dochodze na krawedz olbrzymiego krateru animacja sie nie wlacza a ja nie moge przejsc dalej czy mozna temu jakos zaradzic?? moge tam sobie chodzic ale nie moge ani wrocic ani isc dalej ogladalem na youtube ze w tym momencie powinna wlaczyc sie animacja a u mnie sie tak nie dzieje dodam ze gram na playstation i gram z spolszczeniem browar prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

A mamy wersję oryginalną gry, czy Ultima Edition?

Problemem może być też płyta, która w tym miejscu może być porysowana lub samo spolszczenie.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
karol555
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: śr 13 lip, 2011 13:46

Post autor: karol555 »

no nie wiem wlasnie co z tym spolszczeniem ale jeszcze pokombinuje jak co to trzeba bedzie grac po angielsku a mam jeszcze jedno pytanko gdy naucze sie materri na master to postac sie uczy tej materi i nie musze juz jej nosic???
Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: Kam »

Master Materia to wszystkie zielone materie zawarte w jednej kulce.Tak musisz ją nosić.A Ultima Edition to nie chodzi o spolszczenie.To jest wersja gry,niby oryginalna ale jest inna.
karol555
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: śr 13 lip, 2011 13:46

Post autor: karol555 »

Jeszcze troche nie rozumie jak sie naucze na przyklad fire na maksa to musze ciagle ta kulke nosic??? przeciez w ten sposob nigdy nie bede mogl nosic wszystkich czarow. Troche ciemny jestem :P błagam o wyjasnienie
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

karol555 pisze:Jeszcze troche nie rozumie jak sie naucze na przyklad fire na maksa to musze ciagle ta kulke nosic??? przeciez w ten sposob nigdy nie bede mogl nosic wszystkich czarow. Troche ciemny jestem :P błagam o wyjasnienie
Takie są właśnie założenia FF7. Musisz pomyśleć jak ułożyć materie żeby twoja postać była najsilniejsza. Możesz mieć wszystkie czary na raz jeżeli założysz master materia.
karol555
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: śr 13 lip, 2011 13:46

Post autor: karol555 »

A skąd moge wziasc master materie???
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
karol555
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: śr 13 lip, 2011 13:46

Post autor: karol555 »

Wszystko dziala :) ale mam jeszcze jedno pytanko nie moge nauczyc postaci 4 limitu na nanakim mam juz wszystkie 6 poprzednich limitow wciskam cosmo memory ale on itak sie nie uczy wie ktos moze dlaczego???
Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: Kam »

A jaka wersje masz?Ultima Edition czy normalna?Jesli normalna to nie wiem...moze trzeba pierw uzyc drugiego limitu 3 poziomu?Moze trzeba miec ustawiony 3 poziom.Nie wiem :p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”