Problem z uzyskaniem rzecznego chocobo

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Erst
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: śr 01 wrz, 2010 16:30
Lokalizacja: Kielce

Problem z uzyskaniem rzecznego chocobo

Post autor: Erst »

Witam.
Mam pewien problem z uzyskaniem rzecznego chocobo. Posiadam już chocobo, które mają się rozmnożyć.... są to Wonderful z okolic Icicle V. klasy S ,Male , oraz Great z okolic Rocket Town, klasy S , Female.... podaje im Carob Nut... i tu pojawia się problem...
Podjałem ponad 80 prób, lecz ani razu nie udało mi się uzykać niebieskiego(rzecznego) chocobo...
Czy jest coś co jeszcze mogę zrobić by mi się udało ?
Czy moment gry (obecnie jestem po zdobyciu 4 Huge materii) może na to wpłynąć ?
Gram na spolszczonej wersii, na konsoli PSP
link do strony ze spolszczeniem:
http://midgar.psemu.pl/ff7pl/



Pomocy...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ewentualnie kombinuj z kolejnością, tzn. raz wybieraj jako pierwszą samicę, raz samca. Powinno się udać. Klasa też ma znaczenie - minimum oboje w A, choć zdarzało się, że jedno było w A drugie w B ale młode wychodziło kolorowe.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: Kam »

Ja wiem o co chodzi!Wonderful Chocobo jest potrzebny tylko do złotego.Nic innego z nim nie zrobisz,dlatego jeśli chcesz mieć rzecznego musisz mieć Chocobo z okolic Mideel,w sumie to możesz mieć i 2 z tamtych okolic.Jeśli chcesz z innych to drugiego weź z okolic Rocket Town(oba są Great).Orzechem jest Carob Nuts.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kam pisze:Nic innego z nim nie zrobisz
Bzdura. Wonderful można skrzyżować z Good lub Great, mało tego: wystarczy mieć tylko Great i Wonderful, by wyprodukować River i Mountain. Oszczędność, czasu, pieniędzy i dużo wyższe statystyki Chocobosów.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: Kam »

Moze i tak,ale skoro mu to nie dziala to radze sprubować mojego sposobu.Mi wyszedł niebieski,rzeczny Chocobo,a żeby uzyskać zielonego musialem skrzyżować 2 niebieskie(inaczej nie dzialało ;x),ale nie pamietam orzecha ^^.No to Erst,sprubuj mojego powyzszego sposobu ;).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”