Problem z odblowowaniem Limitu Tify

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Problem z odblowowaniem Limitu Tify

Post autor: Kam »

Mam problem taki jak w temacie.Z waszej krypty wiem,że melodia idzie Do, Re, Mi, Ti, La, Do, Re, Mi, So, Fa,Do, Re, Do,ale ja mam "Do" wciskając krzyżyk oraz R1 lub L1 + kólko.Gram na emulatorze,jednak z oryginalną płytą.Moje pytanie brzmi-moglibyście mi podać konkretne przyciski,które kolejno mam wcisnąć?Z góry dziękuje :)
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

W Twoim przypadku najlepszym wyborem by\loby podpięcie pada, co OGROMNIE ułatwia rozgrywkę. Nie piszesz, z jakiego emu korzystasz; toteż, jeżeli męczysz się na klawiaturze, radzę co następuje - sprawdzić w ustawieniach, pod który klawisz jaki button jest podpisany, by potem (moja metoda, wykorzystywana w szóstce co prawda, ale i tu powinna zdać egzamin:)) wypisać sobie na jakiejś kartce, co po kolei naciskać. Powodzenia!
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: Kam »

No tak,ale chyba się nie zrozumieliśmy.Mój problem polega na tym,że pod dwoma klawiszami mam "DO" więc nie rozumiem co tu pomoże Pad.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Na padzie masz mniej przycisków niż na klawiaturze. Buttonów jest akurat tyle, ile przycisków na padzie ( Tak myślę ).
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

A, w tę stronę:). Kombinacja do odegrania wygląda następująco: X, kwadrat, trójkąt, R1+trójkąt, R1+kwadrat, X, kwadrat, trójkąt, R1+X, kółko, X, kwadrat, X. Masz dwa "Do", bo i w gamie są dwa dźwięki o tej nazwie (dolne i górne). Powodzenia!
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: Kam »

Dzięki wielke,ale mam jeszcze jedno pytanie...Mam niemiecką wersje.Jak zagram tak jak napisałeś pisze coś,czego wcześniej nie było.Czy to może chodzić o to,że to ma być wolniej,czy szybciej albo coś takiego?
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

A na którym dysku jesteś ? Czasem zamiast limitu Tify wypadają jej oszczędności z dzieciństwa - 1 gil.
Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: Kam »

Jestem na dysku nr.2

EDIT
Problem rozwiązany.Wystarczyło mieć Tife w składzie.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”