Płynność gry :/

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

BarteZ_33

Płynność gry :/

Post autor: BarteZ_33 »

Siema wszystkim :). Jestem nowy na tym forum, jednak mam nadzieję, że udzielicie mi pomocy. W sumie problem taki jak w tytule.

Procesor: Athlon X2 4000+
Ramki: DDR 2 1,5 GB, 667 Hz
Karta graficzna zintegrowana z płytą główną Gigabyte: GeForce 7025

Wcześniej z kartą ATI 2600HD gierka śmigała jak złoto, a teraz, kiedy karta i płyta główna poszły w diabły (płyta pociągnęła za sobą kartę), z gry miejscami robi mi się pokaz slajdów. Jakoś daje radę grać, ale wypadałoby coś z tym zrobić.

PS. Jeśli to ma jakieś znaczenie gram w Ultima Edition z patchami: 1.02, na zamianę tekstur postaci, plus ten cóś na niedziałające filmiki :).

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Re: Płynność gry :/

Post autor: Ababeb »

BarteZ_33 pisze:Wcześniej z kartą ATI 2600HD gierka śmigała jak złoto, a teraz, kiedy karta i płyta główna poszły w diabły (płyta pociągnęła za sobą kartę), z gry miejscami robi mi się pokaz slajdów.
Najprostsze rozwiązanie: odzyskaj kartę. :roll: Spróbuj pogmerać w sterownikach, ewentualnie sprawdź jak chodzi w trybie software (jeśli nie próbowałeś).
BarteZ_33 pisze:Jeśli to ma jakieś znaczenie gram w Ultima Edition
Niestety ma. Załatw sobie oryginał.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
LorDex

Post autor: LorDex »

aali's driver. Tyel w temacie.
Pawcio
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: ndz 06 cze, 2010 09:13

Post autor: Pawcio »

Również mam z płynnością gry, ale tylko w momencie generowania walki. Gra na chwilę się przycina, dzwięk tak samo. Nie jest to wprawdzie wielka niedogodność, ale denerwuje na dłuższą metę. Ktoś mógłby coś doradzić?
Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: Kam »

Jesli grasz na emulatorze to znam na to rade.Po prostu wcisnij 2 razy plus przy numlocku.Gra odrazu bedzie dzialac plynniej.Dowiedzialem sie o tym przez przypadek :D

PS oczywiscie pod czas gry musisz to zrobic
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”