sejf w Nibelheim

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Hehlo

sejf w Nibelheim

Post autor: Hehlo »

Witam wszystkich jak w temacie mam problem z otwarciem sejfu w nibelheim nie chodzi mi tu o kod ponieważ już go posiadam :).Chodzi mi głownie o to że gdy przekręcam w prawo 36>,następnie wracam aby przekręcić w lewo o 10 , potem znów muszę wrócić aby przekrecić o 59 w prawo >>> i dalej do 97 w prawo ale gdy tak robię nie ma szans aby starczyło mi czasu.Może źle to robię?jeśli ktoś by zechciał udzielić mi wskazówek byłbym bardzo wdzięczny. Z góry Dziękuje :)!
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Hehlo. O ile dobrze pamiętam, ten moment rzeczywiście bywa frustrujący. Nie ma na to rady, próbuj do skutku. Namiętnie i z czułością. :573:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
cast
Kupo!
Kupo!
Posty: 78
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 19:56

Post autor: cast »

Ciśnij przycisk aż zobaczysz że pierwsza cyfra się zgadza. Wtedy dopiero precyzyjnie dostukujesz do danej liczby. Czasem można przedobrzyć, ale chwilka praktyki i czasu robi się aż za dużo.
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Albo rob jak mistrzu ja i celuj dokladnie w liczby ktore potrzebujesz, za 1 i 2 razem nie wiedzialem ze mozna powoli doskoczyc do wymaganej liczby [kretyn].
Jak nie potrafisz tego zrobic tos ofiara i tyle, czasu jest pelno. :PP
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

Jeżeli grasz na PC mogę dodać, że zmiana trybu wyświetlania grafiki na software powoduje, że wszelakie zegarki w grze działają 3x wolniej, ot taka zoptymalizowana sztuka obliczania sekundy na podstawie cyklu procesora :-).
Evil is as Evil does
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”