Historia życia plus prośba...

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

wodorek21

Historia życia plus prośba...

Post autor: wodorek21 »

Witam wszystkich :)

Rozpoczynam ten wątek, ponieważ liczę na waszą pomoc. Mam nadzieje, że wybrałem dobre miejsce do założenie tego tematu, w najgorszym razie przenieście.

Cóż teraz troszkę moich wypocin, ale któż mnie zrozumie, jak nie wy- fani FF. Otóż...Moja historia z FF7 rozpoczęła się tuż po komuni, kiedy to za uzyskane pieniążki zakupiłem sobie szaraka, telewizorek i pierwszą grę...tak! Sprzedawca w hipermarkecie(nie pamiętam jakim, toż to tak dawno było :razz:) polecił mi właśnie FF7. Niestety gra przerosła możliwości mojego 9-letniego umysłu, a także znajomość języka angielskiego. Gra została odłożona na półkę. Po 2 latach jednak byłem już gotowy! Godziny, dnie, miesiące... ciągle tylko FF7, posiadówy wraz z kolegami, kiedy oni przyglądali się jak niszcze, z padem w ręku, Cloudem kolejne stworki, to było to! Do tej pory pamiętam ten dreszczyk i jak podskakiwałem z krzesła kiedy idąć w jakimś mrocznym miejscu pojawiał się dźwięk nadchodzącej walki... Powoli przechodzę do puenty... Nigdy nie udało mi się przejść do końca tej gry, doszedłem do miejsca w którym miałem wyskoczyć nad Midgarem bodajże na spadochronie po pokonaniu jakiegoś bosa... I nie wiedzieć czemu gra się wtedy ładowała, ładowała... i nigdy nie mogła się załadować, wszystkie inne lokacje ładowały się bez problemu, tylko wtedy kiedu chiałem dokonać postępu w grze nie..!

I dzisiaj kiedy od momentu kupna przeze mnie ff7 minęło 10 lat, zgłaszam się do was z prośbą. Otóż zdobyłem wersję ff7 na peceta, dokładnie ultima edition...

BLA BLA BLA

Z góry dzięki, jesteście moją ostatnią nadzieją. I sorki za chaotycznie układ treści w poście... :)
Ostatnio zmieniony ndz 12 gru, 2010 16:29 przez wodorek21, łącznie zmieniany 1 raz.
cast
Kupo!
Kupo!
Posty: 78
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 19:56

Post autor: cast »

Ee, zagraj od nowa. Przynajmniej fabułę zrozumiesz.

Btw o ile mi wiadomo Ultima Edition to pirat.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ultima Edition to PIRAT.

Piratom NIE pomagamy.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”