Edytor save'ów lub coś podobnego do ff vii

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

freddy
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 29 kwie, 2009 14:23
Lokalizacja: A nie wiem

Edytor save'ów lub coś podobnego do ff vii

Post autor: freddy »

Słyszałem o jenovie dla ff vii, tylko że to jest na PC, a ja gram na PSX. Zna ktoś może jakiś taki podobny programik do wersji na PSX ? Proszę o szybką odpowiedź.
Spiesz się powoli, ucz się powoli, pracuj powoli
To jest najlepsza recepta na życie.
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

freddy pisze:Słyszałem o jenovie dla ff vii
jak dla mnie to Jenova to boss którego nam podrzuca pewien zły charakter z FFVII, i to parę razy :), może określisz dokładniej co to robi? to program do FFVII na PC?

"Edytor save'ów lub coś podobnego do ff vii"

o edytor Save'ów to bym się nie martwił, raczej jak chcesz przekopiować save z memorki na PC by go edytować, było kiedyś w sprzedaży takie urządzenie, ale nie pamiętam nazwy, no chyba że udało ci się skopiować na pendrive przez USB w PS2, ale ja kiedyś próbowałem i miałem wielki FAIL! z tej próby, jakiś błąd systemu plików i nic nie szło z tym dalej zrobić
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

yoyoyo Black Chocobo

Current Features

Open PC,PSX,MCR,MCD,PSV &VMP FF7 Save Game.
Ostatnio zmieniony wt 12 lip, 2011 21:04 przez Rusty, łącznie zmieniany 1 raz.
Evil is as Evil does
hanami
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 16:19

Post autor: hanami »

A blackchocobo nie jest na komputer? ja z niego korzystałam przy grze na PC, bardzo pomocny.
Noctis

Post autor: Noctis »

Na psx'a takich programów ogólnie... ne ma. Są sposoby z kopiowaniem save'ów z kompa na karty pamięci do psx'a ale to inna bajka, podchodząca pod piractwo. Można też na kompie zmieniac skrypty i polecenia nawet w zwykłym notatniku, wiem z własnego doświadzczenia i nauki ( ta dziwne, ne? :O) że to ne jest takie trudne ;P
Dobranoc...
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Noctis, łącznie zmieniany 1 raz.
Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: Kam »

Kolego powyżej,dlaczego piszesz ne zamiast nie?:D
Ok przejde do rzeczy.Czy wy też nie uważacie że Black Chocobo to typowy program cheaterski?Nie żeby coś,ale myśle że tego linku nie powinno być w poscie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”