[Konsola] FF7 problem pomocy!

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cloud Strife
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: ndz 12 wrz, 2010 01:59
Lokalizacja: Spira After
Kontakt:

[Konsola] FF7 problem pomocy!

Post autor: Cloud Strife »

Zacznę od opisania tego błędu.
Otóż jestem już na 2Cd na tej zmarzłej górze czy jakoś tak. Mam pod 60 lvl wszystkimi postaciami. Pokonałem tego bossa Schizo. Wróciłem się do save pointa i zapisałem. Wychodzę,wspinam się po tej górze. Dochodzę na samą górę. I nic żadna scenka mi się nie wyświetla. Mogę tylko chodzić cloudem w tą i nazat. Zejśc nie mogę. Ani w menu wejśc. Jedyne co działa to całkowity restart gry klawisze r1+r2+l1+l2+select+start.
I tu moje pytanie. Trzeba coś zrobić w tym momencie? Jak ominąć tą scenkę? Od razu napiszę dla wyjaśnienia. Gram na mojej spolszczonej kopii zapasowej. Spolszczenie od browara. Oryginał leży bezpiecznie w pudełeczku bo płyta porysowana troche. Podaję nawet numer seryjny płyt : SCES-00867 9736820 wersja Pal Platinum. Żebyśćie mnie o piractwo niesłusznie nie posądzali. Prubowałem przejsc ten moment na oryginale ale jest to samo. Jakieś rady?
Ukończone częsci FF: 3 NES(80h), 4 GBA (200h), 5 SNES (120h), 6 SNES (150h), 7 PSX (140h), 9 PSX (60h), 10 PS2 (89h), Crisis Core PSP (70h), Mistic Quest SNES (30h), Tactics Advance GBA (120h)
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Jak grasz na konsoli, to przeczyść laser i wyczyść płytę. Ja miałem zacięcie w Rocket Town podczas kradzieży Tiny Bronco (postacie wlazły na samolot i nic się nie działo) i przeczyszczenie lasera i płyty pomogło.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Gram na mojej spolszczonej kopii zapasowej.
Pytanko, czy spolszczyłeś swoją grę, czy ściągnąłeś gotowca z sieci? Ktoś z moich znajomych nie chciał się bawić w samodzielne instalowanie spolszczenia i ściągnął gotowca, który "przycinał" się dokładnie w tym samym momencie. O ile dobrze pamiętam, to zapisał stan gry przed tym momentem, przez "F1" i podmienił płytę na swojego nietłumaczonego oryginała. Po przejściu na oryginale filmiku na szczycie, robił zapis i podmieniał z powrotem na wersję spolszczoną. Tyle, że to było na emulatorze.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Cloud Strife
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: ndz 12 wrz, 2010 01:59
Lokalizacja: Spira After
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Sam własnoręcznie zgrałem kopię z orginału i ją sam spolszczyłem. Programem ppf o matic v2. Nie należę do osób które na gotowca liczą.
Ukończone częsci FF: 3 NES(80h), 4 GBA (200h), 5 SNES (120h), 6 SNES (150h), 7 PSX (140h), 9 PSX (60h), 10 PS2 (89h), Crisis Core PSP (70h), Mistic Quest SNES (30h), Tactics Advance GBA (120h)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”