Plyta zatrzymuje sie w niektorych momentach FF VII na PSX

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Plyta zatrzymuje sie w niektorych momentach FF VII na PSX

Post autor: Rikkux33 »

Podczas randki gs mialam ten problem, ale poprostu po kilku razach wreszcie sie udalo. Teraz niefartownie mam ten problem pod koniec 1CD. Mianowicie-Cloud bierze miecz, chce zabic Aeris, po chwili odsuwa sie, cos mowi i plyta sie zatrzymuje. HELP!
Awatar użytkownika
Nikodemsky
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: pt 22 paź, 2010 20:44
Kontakt:

Post autor: Nikodemsky »

jeżeli grasz na konsoli to nie sądzę żeby dało się cokolwiek zrobić, po prostu na samej płycie są błędy gdzie laser ma problem z odczytaniem sektorów, jedyne co mogę poradzić przeczyść płyty wodą kolońską(szczegółowe informacje dot. czyszczenia nośników znajdziesz praktycznie wszędzie na googlach) lub innym środkiem

jednak na pc - najlepiej za pomocą emulatora wczytać obrazy zrobione z oryginalnych płyt.
Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Post autor: Rikkux33 »

Gra ma swoje lata :( zakupiona zostala w 2001 roku, przez mego ojca. To nie jest wina PSX. Ogladalam na YT jak wyglada frg. Ktory mi sie zwiesza. Jest on przed filmikiem w 'HD'(no ten wyzszy jakosciowo xD). Czyli to raczej wina płyty(tak mój brat twierdzi).

EDIT:Teraz coś za co Yubie mnie ukrzyżuje. :D Postanowiłam ściągnąć cd1, bo myslałam ze to pomoże. Nagrałam go na płytkę i włączyłam PSX'a. I wyszło na to, że na piracie(sorki Yubie ; >, to dla dobra mojego fanatyzmu FF) jest to samo. Czy to może być wina lasera ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”