Gość wymieniający gil na GP ?

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

freddy
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 29 kwie, 2009 14:23
Lokalizacja: A nie wiem

Gość wymieniający gil na GP ?

Post autor: freddy »

Tak jak w temacie. Był tego typu taki temat na forum, ale gdzie jest ten facet ? W której części Gold Saucera ?
Spiesz się powoli, ucz się powoli, pracuj powoli
To jest najlepsza recepta na życie.
Awatar użytkownika
Nikodemsky
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: pt 22 paź, 2010 20:44
Kontakt:

Post autor: Nikodemsky »

Z tego co pamiętam takiego kolesia nie ma, kilka npc'tów wspomina o tym że GP można zdobyć jedynie z maszyn(marnie wpadają, nie polecam) lub z wyścigów Chocobo - i stąd właśnie najlepiej zasilać się w GP

ofc mogę się mylić bo nie grałem już długi czas, jednak jeśli NPC wspominają że nie ma innej możliwości to chyba takowej nie ma...
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Koleś jest. Kiedy wysiadasz z kolejki, stoi przebrany za chocobossa, o ile dobrze pamiętam.
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Jest, ale trzeba miec farta, aby na niego trafic.

Wjezdzaj kolejka w te i nazad az sie pojawi za budka
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Jest coś takiego, ale nieczęsto się to zdarza. Raz ganiałem przez dobre 20 minut zanim się pojawił.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Gościu jest i nie jest przebrany za żadnego czokobosa :D Stoi głęboko w tyle, na ekranie z wejściem do Gold Saucer (po tym, jak wysiądziesz z kolejki). Pojawia się losowo (powiedzmy raz na trzydzieści razy), dlatego najlepiej jest go szukać, mając bilet gwarantujący nieograniczone wejścia do Gold Saucer (bodajże 30 000gil, ale mogę się mylić-dawno nie grałem). Z tym biletem, po prostu wchodzimy i wychodzimy z GS, uważnie się przyglądając, czy na planszy, z tyłu, nie pojawił się jakiś koleś. Jeśli się ktoś pojawi, podchodzisz i wymieniasz Gil na GP. Wiem, że ma jakiś limit jednorazowej wymiany, ale też nie pamiętam jaki. Chcąc nie chcąc, trzeba trochę się pokręcić przy wejściu do Gold Saucer, nim zarobisz większą ilość GP.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”