FF7 PC tricki, dotarcie do midgar, ether i stan fury

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

dalir
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: pn 26 lip, 2010 08:46

FF7 PC tricki, dotarcie do midgar, ether i stan fury

Post autor: dalir »

1Czy w wersji ff7 na pc istnieje/ą taki/e trick/i jak "Wyścigi Chocobo:

Gdy bierzesz udział w wyścigach chocobo (musisz jechać na swoim chocobo), aby łatwo wygrać wyścig trzymaj L1+L2+R1+R2 co spowoduje niższe obniżanie się wskaźnika "Stamina"."??
2Jak dotrzeć do midgar łazikiem (jak się da) jeżeli jestem po jaskini Gi??
3Czy ether się tylko zdobywa czy można gdzieś tez ją kupić??
4Jak wprowadzić bohatera w stan fury??
Ostatnio zmieniony śr 11 sie, 2010 15:52 przez dalir, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sonar
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 sie, 2010 23:56

Post autor: sonar »

Eter można kupić ale za chiny nie pamiętam gdzie. Za dawno temu przechodziłem siódemkę :razz:
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Re: FF7 PC tricki, dotarcie do midgar, ether i stan fury

Post autor: Krychu4k »

dalir pisze:1Czy w wersji ff7 na pc istnieje/ą taki/e trick/i jak "Wyścigi Chocobo:

Gdy bierzesz udział w wyścigach chocobo (musisz jechać na swoim chocobo), aby łatwo wygrać wyścig trzymaj L1+L2+R1+R2 co spowoduje niższe obniżanie się wskaźnika "Stamina"."??
Tak, ale kombinacja klawiszy w wersji na PC jest troche inna. Moim zdaniem oprocz pierwszego wyscigu to nieprzydatne, bo jak zaczynasz rozmnazac chocobo, to i tak wymiataja reszte.
dalir pisze: 2Jak dotrzeć do midgar łazikiem (jak się da) jeżeli jestem po jaskini Gi??
Wiem, ze kiedys mi sie udalo, ale to chyba bylo juz podczas weaponow jak juz mialem statek, a wtedy juz nieszczegolnie korzysta sie z lazika
dalir pisze: 3Czy ether się tylko zdobywa czy można gdzieś tez ją kupić??
Na pewno mozna kupic na Gold Saucer, ale polecam W-Item buga
dalir pisze:4Jak wprowadzić bohatera w stan fury??
Potrzebna jest taka mikstura jak Hyper, ktora chyba mozna kupowac w byle sklepie praktycznie od poczatku gry
Ostatnio zmieniony wt 17 sie, 2010 08:37 przez Krychu4k, łącznie zmieniany 1 raz.
cast
Kupo!
Kupo!
Posty: 78
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 19:56

Re: FF7 PC tricki, dotarcie do midgar, ether i stan fury

Post autor: cast »

dalir pisze:2Jak dotrzeć do midgar łazikiem (jak się da) jeżeli jestem po jaskini Gi??
A możesz dojechać do Costa del Sol? Jeśli tak, to zrób to i wejdź na statek. Po wyjściu z Junon pojazd będzie na ciebie czekał.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Re: FF7 PC tricki, dotarcie do midgar, ether i stan fury

Post autor: Verkonika »

cast pisze:A możesz dojechać do Costa del Sol? Jeśli tak, to zrób to i wejdź na statek. Po wyjściu z Junon pojazd będzie na ciebie czekał.
I żeby nie było nie jasności, musisz WJECHAĆ ŁAZIKIEM W MIASTO (Costa del sol). Jeżeli chcesz wrócić z półwyspu Junon na półwysep Costa del sol musisz zrobić to samo tylko, że w Junon.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”