HELP!! FF7 na EPSX ERROR

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Ciddus12
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: ndz 04 lut, 2007 08:44

HELP!! FF7 na EPSX ERROR

Post autor: Ciddus12 »

Słuchajcie, nie wiem co robić, gram w ff7 na epsx i będąc w pustynnym więzieniu na pierwszej płytce nie moge z niego wyjść, orientowałem sie troche i wiem że na systemach xp trzeba jakiegoś patcha ściągnąć, ale on jest do wersji komputerowych, a ja przecież ram z płyt z ps1. Nie wiecie jak sobie z tym poradzić??
Tomaszek
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: sob 22 maja, 2010 16:08
Kontakt:

Post autor: Tomaszek »

napisz dokładniej co się dzieje, w którym momencie nie możesz przejść? coś się zacina?
Ciddus12
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: ndz 04 lut, 2007 08:44

Post autor: Ciddus12 »

napisz dokładniej co się dzieje, w którym momencie nie możesz przejść? coś się zacina?
Jestem w Corel prison, pogadałem ze wszystkimi ludźmi tam, z baretem teź, poznałem historyjke o Dyne, mam wziąść udział w wyścigach chocobo, mam pogadać z jakimś szefem by dał mi zgode na udział w tych wyściagach, na krypcie piszą że trzeba gdzieś wyjść, ale wszystkie wyjścia są zablokowqne, zarówne te furtki jak i "boki" ekranu
Pirat czy oryginał?
W 100% oryginał, psxa sprzedałem kilka lat temu, a do ff7 chciałem troche wrócić teraz na wakacje :)
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Walczyłeś już z Dyne?
Tomaszek
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: sob 22 maja, 2010 16:08
Kontakt:

Post autor: Tomaszek »

musisz iść na pustynie i znaleźć Dyne, pokonać go i potem pogadać z kolesiem w przyczepie. Zrobiłeś to ? - żeby wejść na pustynie idziesz do góry - tam też masz zablokowane ?
Ciddus12
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: ndz 04 lut, 2007 08:44

Post autor: Ciddus12 »

dzięki, już po bólu, nie wiem, może żle wchodziłem w ta lokacje czy co, ale teraz przeszedłem przez tą furtkę bez problemu i trafiłem na Dyna. Dzięki wielkie.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”