Patch FF7

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Squall24
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 lut, 2009 00:13
Lokalizacja: Szczytno

Patch FF7

Post autor: Squall24 »

Witam

Mam pewien problem. Zawsze mi Final Fantasy VII działało, ponieważ miałam tego patcha na karte graficzną Nvidii. Teraz niby jest do pobrania ten plik, ale link nie działa KLIK

Co zrobić ? Zaraz po openingu mam czarny ekran i nie mogę grać. Instalowałam patcha na XP i też nic.

Pozdrawiam

P.S. Pewnie padnie pytanie czy "orginał czy pirat", mam orginał FF7 wersja amerykańska.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Przejrzyj ten wątek: http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?t=3676
Problem wydaje się podobny.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Squall24
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 lut, 2009 00:13
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: Squall24 »

wg. mnie jest to inny problem, zanim napisałam to przeczytałam wszystko. Ja widzę normalnie Eidos i inne filmiki itp... tylko po openingu (jak ten pociąg przyjeżdza) mam czarny ekran i tylko słysze dźwięk. Zawsze tamto co jest na krypcie instalowałam, ale teraz jakoś nie można tego pobrać. Może jakaś inna karta graficzna, po powrocie brata powiem by zainstalował Geforce 4MX. Ja mam NVIDIA GeForce MX 440 (Microsoft Corporation).
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

http://aaronserv.dyndns.org/hosting/ffs ... 7_1.02.zip
Próbuj ten patch. Jak nie pomoże to rutynowa akcja. Reinstal gry, reinstal sterowników do grafiki. Daj znać czy coś się zmieni.
Jaką masz grafikę i sterowniki?
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Squall24
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 lut, 2009 00:13
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: Squall24 »

dokładnie nie wiem o co chodzi, ale powiedzmy, że o to :Sterowniki : 1.59 Ghz 512 MB RAM grafika : Nvidia GeForce MX 440. Sprawdziłam i nie działa.
Nie znam się dobrze na kompie itp... by dokładnie powiedzieć i zrobić musi być brat :P
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Jap pisałem, próbuj patcha z linka, jak nie pomoże to ścigaj brata o reinstall sterowników. A to co podałeś/aś to nie sterowniki, ale wybaczam. Sugerowałbym gdzieś do wersji 50.xx, z tego co wiem działają świetnie z FF7.
Jeśli nie pomoże, poczekaj do wieczora, wyślę ci save z pierwszego savepointa. Jakieś 5 minut gry.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Squall24
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 lut, 2009 00:13
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: Squall24 »

no właśnie szukałam w necie save, miałam kiedyś wszystkie, ale nowy dysk twardy mam. Brat po wymianie oleju zrobi reinstall sterowników. Ten plik z linka pobrałam i nadal nic, każdą opcję wypróbowałam. Zaznaczałam Nvidie i odznaczałam itp. Braciszek mówi, że pomęczy się potem, bo też miał takie coś. Dzięki za pomoc. Jak coś to tego save z 1 savepointa.
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

A spróbuj po intrze, jak zrobi się to brzydkie czarne, wcisnąć klawisz odpowiedzialny za <menu>, a potem <cancel>. I daj znać czy pomogło.
Menu na wyjściowych controlsach to bodajże plus numeryczny, cancel to numeryczne zero(włączony num lock i świeża instalka ff7). Daj znać czy pomogło.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Squall24
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 lut, 2009 00:13
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: Squall24 »

już tak klikałam i nic. Nadal czarne. Przed formatem (bo był format pare miesięcy temu) było wszystko okay, może coś po formacie się stało ?
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Pokazują się niebieskie okienka z dialogiem? Opening śmiga bez problemu?
Spróbuj zainstalować też True Motion codec stąd: http://codec.alshow.co.kr/Page/en/true.htm
Awatar użytkownika
Squall24
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 lut, 2009 00:13
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: Squall24 »

dialogi się też nie pojawiają. Opening śmiga bez problemu, wszystko do tego momentu jak wyskakują z pociągu (czyli koniec openingu). Spróbuje i jak się uda to napisze.

[ Dodano: Sro 11 Lut, 2009 17:32 ]
działa ! dialog mi się pokazał ale dalej czarny ekran. Poszłam do końca i była walka, obraz mi wrócił i widze wszystko :) dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Jak fajnie gra się widząc coś więcej niż czarny kolor :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”