FF VII HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

cast
Kupo!
Kupo!
Posty: 78
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 19:56

Post autor: cast »

Jakoś tak pachnie kiepskim piratem, imo. Sephi powinien strzelić smokowi Ice3/Bolt3 w twarz i do widzenia. Zwykłe hity też raczej powinny trafiać ;x
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

Witam mam małe pytanie czy jest jakiś potwór w ff7 od którego można ukraść hero drink
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

zidane20 pisze:Witam mam małe pytanie czy jest jakiś potwór w ff7 od którego można ukraść hero drink
Z tego co pamiętam nie, ale jest do zdobycia w wyścigach chocobo. Niestety często się nie pojawia.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

dzięki szkoda jednak bo właśnie nudziły mnie już te wyscigi
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

@zidane20
Nie do końca...
Masz może materię W-item?
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

tak ale chyba wiem o co ci chodzi :grin: dzięki
andrzejowy
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pt 18 wrz, 2009 11:01

Post autor: andrzejowy »

Witam. Zaciąłem się po zawaleniu się w suport pillar. Chodzę po całym dostępnym świecie już chyba godzinę, począwszy od jakiegoś stadionu kościoła i slumsów do placu zabawi wall market, mam już nbaterię , ale nine wiem gdzie iść dalej. W opisie napisane , żeby iść do domu Aeris, ale cholera którędy? " Pogadaj z dziewczynką przy słupie i właź na górę. Po drodze przyjdzie ci wykorzystać baterie zakupione w sklepie z bronią. Idź cały czas w górę, aż dotrzesz do budynku Shinra." - na jaką góę? Proszę o wyrozumiałość
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

W górę czyli po przewodzie, który wisi wzdłuż wielkiego muru w górnej części Wallmarket. Na prawo przed wejściem do posiadłości Don Corneo.

Dom Aeris jest lokacja przed(idąc od Wallmarketu), przez slumsową dzielnicę i w prawo. Tam gdzie się z Aeris idzie zaraz po jej poznaniu i wyjściu z kościoła.

Powodzenia.
This post is... hay definition.
andrzejowy
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pt 18 wrz, 2009 11:01

Post autor: andrzejowy »

Wielkie dzięki. Zapomniałem że matka mieszka dalej.
Awatar użytkownika
Vhaeraun
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: wt 28 kwie, 2009 18:52

Post autor: Vhaeraun »

Ummm... Nie wiem czy ktoś już pisał z podobnym problemem, niemniej jeśli tak to sorry i proszę mimo to o odpowiedź. Otóż staram się właśnie zdobyć wszystkie Enemy Skille i natrafiłem na dwa problemy. Pierwszy to Pandora's Box. Poradnik z Krypty powiada oto, iż nie jest to skill któren pojawia się jeno raz w grze. Po paru godzinach spędzonych na ostrym wyrzynaniu Dragon Zombie skill ten nie pojawił się ani razu! Sięgnąłem więc po inny poradnik, który oto powiada iż umiejętność ta pojawia się jeno raz, po pierwszym zabiciu Dragon Zombie (umm... szczerze mówiąc pierwszego Dragon Zombie, przechodząc tym razem grę, zabiłem dosyć dawno i nie pamiętam czy takie coś się pojawiło, porostu nie zwróciłem wtedy na to uwagi...). Pytanie więc jak to wygląda naprawdę? Jest jeszcze jakaś szansa zdobycia tego skilla?
Pytanie drugie: Bezskutecznie poszukując Jerseya, coby zdobyć "????", straciłem już nadzieje nadzieję że go odnajdę. Drugim sposobem zdobycia rzeczonego skilla, jak powiada wasz poradnik, jest Behemoth. Czy na 3CD da się jakoś go jeszcze odnaleźć?
Z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Vhaeraun pisze:Ummm... Nie wiem czy ktoś już pisał z podobnym problemem, niemniej jeśli tak to sorry i proszę mimo to o odpowiedź. Otóż staram się właśnie zdobyć wszystkie Enemy Skille i natrafiłem na dwa problemy. Pierwszy to Pandora's Box. Poradnik z Krypty powiada oto, iż nie jest to skill któren pojawia się jeno raz w grze. Po paru godzinach spędzonych na ostrym wyrzynaniu Dragon Zombie skill ten nie pojawił się ani razu! Sięgnąłem więc po inny poradnik, który oto powiada iż umiejętność ta pojawia się jeno raz, po pierwszym zabiciu Dragon Zombie (umm... szczerze mówiąc pierwszego Dragon Zombie, przechodząc tym razem grę, zabiłem dosyć dawno i nie pamiętam czy takie coś się pojawiło, porostu nie zwróciłem wtedy na to uwagi...). Pytanie więc jak to wygląda naprawdę? Jest jeszcze jakaś szansa zdobycia tego skilla?
Pomimo ogólnej opinii (która częściowo jest słuszna), że Pandora's Box to one time only skill, w bardzo rzadkich wypadkach zdarza się, że smok użyje tego ponownie. Miałam osobiście jeden taki przypadek, nie mniej szansa jest nikła, z nie do końca jasnych przyczyn. Dokładnie nie wiadomo na czym polega bug, który blokuje regularne używanie tego skilla przez Dragon Zombie, ale to od tego mechanizmu zależy, czy Zombie szczęśliwym trafem użyje tego ponownie. Możesz się jeszcze pomęczyć albo wczytać save - wybór należy do Ciebie.
Vhaeraun pisze:Pytanie drugie: Bezskutecznie poszukując Jerseya, coby zdobyć "????", straciłem już nadzieje nadzieję że go odnajdę. Drugim sposobem zdobycia rzeczonego skilla, jak powiada wasz poradnik, jest Behemoth. Czy na 3CD da się jakoś go jeszcze odnaleźć?
Z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi.
Nie - Behemoth występuje tylko w kanałach Midgar na CD 2. Jedyny sposób to iść na spotkanie z Jersey i cierpliwie czekać, aż któryś w walce użyje "????". Niestety trzeba stać, nic nie robić i czekać, aż ???? trafi osobę z Enemy Skill Materia.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Vhaeraun
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: wt 28 kwie, 2009 18:52

Post autor: Vhaeraun »

Ok, trzeba będzie się męczyć. I dzięki wielkie za szybką odpowiedź
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Dziwny problem , ale co tam ...

Gry z ps1 - zawsze grałem na ps1 - niestety konsola po wielu latach padła , nie opłaca mi się jej naprawiać lepiej drugą sobie kupić...

Więc wpadłem na pomysł wymasterować sobie 4 KOTR'a i odpalam grę na PS2.

PS2 - NIEPRZEROBIONA - i co ?? włączam , gra działa aż do walki... Muza się włącza , ale ... brak postaci , wroga nic...

PS2 to wersja slim SCPH-77003 , brak jakichkolwiek przeróbek , nic . Inne moje gry z ps1 działają tylko to ff7.

Miał ktoś podobny problem??

Mam ochotę nawet filmik nagrać że robie wszystko ok a tu lipa...

Mam nadzieje że ktoś mi pomoże
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Oray80 pisze: Inne moje gry z ps1 działają tylko to ff7.
Miał ktoś podobny problem??
Prawdopodobnie twój egzemplarz nadgryzł ząb czasu. Obejrzyj go dobrze pod światło. Może to być też objaw brudnego, lub zużytego lasera. Ostatnio też mi jakaś gra z psx się wieszała mimo, że inne chodziły bez bulu i wystarczyło przeczyścić laser.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Wie ktoś może, co to za jaskinia na końcu kontynentu z Wutai?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”