FF VII HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

kilmindaro pisze:Dziadu napisał/a:
i do czego służy item Masamune blade ?? (wygrany właśnie na speed square na cd3 )

Do niczego.
To taki przedmiot dla kolekcjonerów, jesteś mistrzem kolejny, obieżyświatem etc., etc. Innej wartości przedmiot nie ma.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Dziadu
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: sob 24 lip, 2010 19:16

Post autor: Dziadu »

no ok ale nadal nie odpowiedzieliście na główne pytanie : czy flayer-a można wygrać na 3 cd? ponad to czy wygrywa się go za przekroczenie 3000pkt ?? bo widzicie po paru próbach (na cd2) udało mi się wygrać jedynie Masamune sword (kilka sztuk) i raz, po przekroczeniu 3400pkt, Super sweeper, zakładam zatem że nagroda zmienia się w zależności od ilości zdobytych pkt, tylko kiedy pojawi się tam Flyer?? i to jest pytanie skierowane do was, mam nadzieję że ktoś będzie to wiedział

P.S
pamiętam że przed wejściem było 2 gości i jeden chwalił się że zdobył 5000pkt ale mam nadzieję że nie jest to ilość pkt potrzebna do zdobycia Flyer-a
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Dokladnie tak, za 5000 pkt mozesz zdobyc flyera

podalbym linka gdzie dokladnie mozesz znalezc informacje o tym, ale nie wolno mi do innych stron i for :P Polecam mgr inz dr Google
Ciddus12
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: ndz 04 lut, 2007 08:44

Post autor: Ciddus12 »

Może to pytanie padło już na forum, ale mam taki problem dotyczący Yuffi, czy muszę ją zdobyć i wcielić do drużyny?? Jestem teraz w wutai na 1 cd, ze wszystkimi pogadałem i nic!! Poddałem sie, zajrzałem do krypty i wylukałem, ze jakiś quest jest właśnie z nią, mam ją wyciągnąć z dzbana(WTF!!!) czy jakoś tak.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Sam quest nie jest obowiązkowy, o ile pamiętam. Jeśli nie chcesz go pominąć, Yuffie musisz mieć.
Awatar użytkownika
Dziadu
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: sob 24 lip, 2010 19:16

Post autor: Dziadu »

Yuffie nie jest postacią obowiązkową jednak jest to dość silny i przydatny wojownik dlatego wartą wcielić ją do drużyny, jeżeli jesteś już w Wutai to musisz się wrócić, Yuffi można "złapać" w lasach między Fort Condor a Junon, w okolicach Gangoga Vilage i Ancient Temple. Szczegóły przyłączenia jej do drużyny masz TUTAJ Czasami można ją spotkać w pierwszej walce po wejściu do lasu a innym razem trzeba tam spędzić trochę czasu więc nie zniechęcaj się zbytnio jak po pół godzinie nadal jej nie spotkasz ;P
mayaas12
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: ndz 25 lip, 2010 19:53

Post autor: mayaas12 »

Witam. Mój problem polega na tym ,że niemam pojęcia jak wychodować złotego chocobo. Przeczytałem poradnik ale nic z tego nie rozumiem :/, Jak narazie mam:
1 wonderfull choco (S) male
1 wonderfull chobo (A) female
1 wonferfull choco (B) female
Tteraz co mam dalej zrobic ,żeby powstał złoty bo chciałbym się dostać do Kotr :x.
Proszę o wyjaśnienie xd
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

mayaas12 pisze:Witam. Mój problem polega na tym ,że niemam pojęcia jak wychodować złotego chocobo. Przeczytałem poradnik ale nic z tego nie rozumiem :/, Jak narazie mam:
1 wonderfull choco (S) male
1 wonderfull chobo (A) female
1 wonferfull choco (B) female
Tteraz co mam dalej zrobic ,żeby powstał złoty bo chciałbym się dostać do Kotr :x.
Proszę o wyjaśnienie xd
Musisz wychodowac czarnego chocobo i skrzyzowac go z wonderfull. Nie wiem za bardzo czego tu mozna nie zrozumiec.

Masz wonderfull (S) male, skrzyzuj go za pomoca Zeio Nut z czarnym (S) female i powinno wyjsc. Bywa, ze statystyki czarnego sa slabe i nie wyjdzie zloty, ale mi sie to rzadko zdarzalo.

Podpunkt C http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=44
mayaas12
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: ndz 25 lip, 2010 19:53

Post autor: mayaas12 »

ok skrzyżowałem chocobo i wyszedł mi zielony :] czy z tej samej pary mogę uzyskać niebieskiego chocobo??
dodam ,że używam Carob nut
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Do zlotego TYLKO zeio nut.

Gdzies wyczytalem kiedys, ze moga losowo rozne wychodzic kurczaki, ale to musisz juz probowac, nut raczej nie ma znaczenia.
cast
Kupo!
Kupo!
Posty: 78
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 19:56

Post autor: cast »

Z tej samej pary może wyjść i zielony, i niebieski, i różnej płci, a czasem powstaje żółty (chociaż to może nie tyczyć się kurczaków najlepszej klasy).
A poradnik jest napisany na tyle klarownie, że nie mam pojęcia jak może sprawiać trudności ze zrozumieniem...
mayaas12
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: ndz 25 lip, 2010 19:53

Post autor: mayaas12 »

Krychu4k pisze:Do zlotego TYLKO zeio nut.
narazie musze wychodowac niebieskiego zeby uzyskac z tej pary czarnego :]
i dopiero do złotego musze miec czarnego i wonderfull zółtego ;s
czyli aż do skutku z tym niebieskim
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

mayaas12 pisze:ok skrzyżowałem chocobo i wyszedł mi zielony :] czy z tej samej pary mogę uzyskać niebieskiego chocobo
Ogólnie, nie powinno być problemów z produkcją niebieskiego z tej samej pary co zielony.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Post autor: Rikkux33 »

Czy da sie zdobyc Omnislash'a na 1cd? Jestem w momencie po zdobyciu buggy, mam wszystkie limity Clouda.
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Da się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”