FF VII HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

FF VII HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Post autor: Sephiria »

Tu kierujcie swoje pytania odnośnie Final Fantasy 7. Jest to wątek oficjalny, zatem wszystkie inne podobne będą kasowane. Przypominam, że tutaj zwracamy się TYLKO z problemami odnośnie PRZEJŚCIA GIER - sprawy techniczne proszę kierować do Pomocy Technicznej.

WAŻNE: ZANIM zadasz tutaj pytanie zajrzyj do F.A.Q. i działu FF VII na stronie głównej

Poprzedni temat trafił do Archiwum
Ostatnio zmieniony śr 03 cze, 2009 00:47 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
SkSik

Post autor: SkSik »

Słyszałem że można zdobyć 3 mystile czy to prawda ;) ?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Merton
Kupo!
Kupo!
Posty: 11
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:04

Post autor: Merton »

Hej!
Mam problem. Jestem w Kalm a Cloud opowiada swoją historie. Jestem juz w drugiej połowie historii. Sephiroth wszedł do budynku Shinry i zniknął. Mam go znaleźć ale przeszukałem cały budynek a jego nigdzie nie ma. Słyszałęm że mają być jakieś schody do piwnicy (laboratorium) ale nie widzę ich. Powiedzcie gdzie są te schody. Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Idź na piętro i na prawo - w pomieszczeniu w prawym górnym rogu ekranu obadaj to co się tam znajduje. Powinno otworzyć się przejście na dół. Ewentualnie będzie już otwarte.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
mnq
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: pn 28 lip, 2008 19:30
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: mnq »

Mam pewien problem, mianowicie nie wiem jak "zmusić" Beachplug`a do użycia enemy skill Big Guard. Stoczylem już wiele potyczek, z tym stworem ale nigdy nie użył BG. Czy da się jakoś sprowokować przeciwnika do użycia tego enemy skill`a?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

LEŃ
Sephiria pisze:WAŻNE: ZANIM zadasz tutaj pytanie zajrzyj do F.A.Q. i działu FF VII na stronie głównej
W faqu wyraźnie jest to jak kobyła napisane: http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=6[u][/u]
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
logatus
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: ndz 29 cze, 2008 17:28
Lokalizacja: z Otchłani

Post autor: logatus »

Witam.Nie wiedziałem gdzie napisać to napisałem tutaj.Otóż chciałem przejść jeszcze raz Final fantasy 7 .Jestem w Wall Market, idę do tego sklepu z ubraniami i ma odszukać tego człowieka który szyje ubrania (podobno jest w barze), ale tam go nie ma, obszukałem całe miasto i za cholere go ni znalazłem.
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Zależy w jakim barze szukasz - staruszek siedzi w barze tym na górze gdzie dziewczyna miała kłopoty z żołądkiem.

BTW: Staruszek siedzi przy stole obok wejścia :wink:
logatus
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: ndz 29 cze, 2008 17:28
Lokalizacja: z Otchłani

Post autor: logatus »

No właśnie ale tam go nie ma.
Demo

Post autor: Demo »

Jeśli już go tam nie ma, to powinien być właśnie w sklepie z ubraniami. Wydaje mi się że występuje tylko w tych dwóch miejscach.

Obrazek
Masz jego screen, bo akurat też zacząłem przechodzić, może nie w tym barze jednak szukałeś?
Emeraldzik

Post autor: Emeraldzik »

Mam pytanie jak zrobić all luck 7, wiem trzeba 7777hp ale trochę trudno to zrobić.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Emeraldzik pisze:Mam pytanie jak zrobić all luck 7, wiem trzeba 7777hp ale trochę trudno to zrobić.
No jasne. Nikt nie mówił, że to łatwe. Staraj się i kombinuj, inaczej nie da rady. :]
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Emeraldzik

Post autor: Emeraldzik »

Heh fajna pomoc ale spoko pokombinuje chyba nawet wpadłem jak ;) .
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Tak jak napisałem w PW - jak znajdziesz pewny i bardzo skuteczny sposób, to daj znać. Możesz spróbować z Manipulate -> Enemy Skill -> Laser na tego, kogo chcesz siódemkować i uzupełnić Potionami/hi-potionami. Albo też rzucić Mini na kogoś z Twojej drużyny i się okładać tak długo, aż wynik wyniesie tyle ile potrzeba, lub uzupełnić płynami. Żmudne to, ale da się.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”